Кампус з критичного мислення та вирішення проблем

Початок: 20.03.2019
Закінчення: 23.03.2019
Адреса: Київ,
Місце: повідомлять учасникам

Завершено

52606077_57280834652
Кампус з критичного мислення та вирішення проблем

Кампус з критичного мислення та вирішення проблем є частиною програми “Розвиток компетентнісного підходу в навчанні та викладанні”, яку ГО Вище стартувало у 2018 році у партнерстві з Британською Радою в Україні, Pearson, Dinternal Education та за підтримки МОН.

Кожен захід (Кампус) програми націлений на певні навички 21 сторіччя, і цей кампус – не виключення, адже навички критичного мислення та вирішення проблем є у списку топ-10 ключових навичок 2025 за версією Світового економічного форуму. 
 
Фокус 4 днів тренінгів, обговорень та практичних занять буде на розвиткові у студентів навичок мислити критично та умінь роз’язувати нестандартні задачі. 

Учасники покривають організаційні витрати, а також свій проїзд та перебування у Києві. Якщо вам потрібен офіційний лист-запрошення для того, щоб витрати на проїзд і проживання покрив ваш ЗВО, – пишіть нам запит на [email protected], і ми вам обов’язково його надішлемо. Детальна інформація

 
Учасники Кампусу зможуть 
  • Обговорити підхід до критичного мислення та його аспекти
  •  Отримати практичний досвід, впровадивши підхід до вирішення проблем або його елементи в свій курс, щоб допомогти своїм студентам розвинути навички вирішення проблем  
  • Отримати інструменти для розробки підходу до вирішення проблем у своїх курсах 
  • Розвивати навички критичного мислення студентів у своїх курсах (критичне читання, письмо, розуміння аргументів, знаходження поширених помилок в аргументації, рефлексія про свій спосіб мислення, мінімізація упереджень)

Зареєструватись можна за лінком до 10 березня 2019 року включно