Kamianka Music Fest – музичний фестиваль просто неба в Кам’янці

Початок: 09.06.2018
Адреса: Кам'янка, Черкаська область,
Місце: парк Кам'янського державного історико-культурного заповідника

Телефон: +38 067 401 65 34
E-mail: [email protected]

Завершено

Kamianka Music Fest 2018
Kamianka Music Fest – музичний фестиваль просто неба в Кам’янці

9 червня 2018 року Центр культурних ініциатив Responsible Future  та Кам’янська міська рада презентують перший в історії міста Кам’янка (Черкаська область)  фестиваль класичної музики.  І це цілковито логічно, бо місцевість має такий потужний музичний бекграунд, як творчість всесвітньо відомих композиторів Петра Чайковського та Кароля Шимановського.

Діти і дорослі професійні музиканти просто неба виконуватимуть музичні твори відомих світових і українських композиторів. Фестиваль відкриється з ранку і проходитиме на території парку Кам’янського державного історико-культурного заповідника.

O 15:00 програму відкриють обдаровані діти, переможці дитячого музичного конкурсу пам’яті П.I. Чайковського для дітей з маленьких містечок та сіл, який щолистопада 15 років поспіль проходить в м. Кам’янка. Також в програмі виступатимуть талановиті молоді музиканти з Національної музичної академії ім. Чайковського та Дніпровської академії музики ім. Глінки.

Спеціальними гостями фестивалю стане відома українська скрипалька Мирослава Которович зі своїм камерним ансамблем «Артехатта», а також Заслужений артист України Ігор Саєнко.  Концерт складається з творів українських та європейських композиторів і  розпочнеться о 19:00

Вечірня програма передбачає  концерт в  стилі world music під назвою «Jazz Cosmic Night» українського гурту «Atmawinds», який розпочнеться о 21:00.

Під час фестивалю відбудеться ярмарок народних майстрів, вернісаж, екскурсії, тощо.

За словами організаторів, фестиваль має на меті культурологічно-просвітницьку ініціативу: підвищити обізнаність місцевого населення і туристів про українську культурну спадщину і через музику  достукатися до нематеріальної сутності людської душі.

Фестиваль відбуватиметься в рамках соціальної програми збереження культурної спадщини України.

Контактна особа: Вікторія Зубенко, голова ГО ЦКІ «Відповідальне Майбутнє», +38 067 401 65 34, [email protected]