Інтерактивна лекція «Чоловічий клуб, або Чи є місце для жінок у дипломатії?»

Початок: 20.12.2022 о 17:00
Закінчення: 20.12.2022 о 18:30
Адреса: зум,
Місце: онлайн
ГО «Жіноча Ліга» E-mail: [email protected]

Завершено

Women at War (1)
Інтерактивна лекція «Чоловічий клуб, або Чи є місце для жінок у дипломатії?»

22 грудня в Україні відзначають День працівників та працівниць дипломатичної служби. Чи знаєте ви, скільки жінок представлено у сфері дипломатії в Україні та у світі? Або ж коли жінкам вперше вдалось отримати доступ до навчання у сфері міжнародних відносин? І загалом, скільки жінок очолювали Міністерство закордонних справ (МЗС) України?

Спойлер: ще жодна жінка не очолювала МЗС України.

Чому так відбувається та що з цим робити? Дізнайтесь разом із нами 20 грудня з 17:00 по 18:30 за київським часом під час інтерактивної лекції «Чоловічий клуб, або Чи є місце для жінок у дипломатії»!

Формат події: онлайн (на платформі Zoom)
Тривалість події: 1 год 30 хв (17:00-18:30)
Бонус: у рамках заходу ви отримаєте можливість взяти участь у Kahoot-вікторині та виграти крутий та корисний подарунок від ГО «Жіноча Ліга».

Зареєструватись: https://forms.gle/mM1wtokejBLmoEcT8

Реєстрація відкрита до 19 грудня 18:00. Усі зареєстровані отримають підтвердження участі до 12:00 20 грудня (у випадку, якщо з певних причин підтвердження вам не надійшло, звертайтесь в Telegram @vaydoskaaaa)

Реєструйтесь вже сьогодні, щоб не проґавити можливість дізнатись більше про себе та світ навколо разом з ГО «Жіноча Ліга» ;)

P.S.: щоб не проґавити останні новини та можливості у сфері особистого розвитку, ґендерної рівності та захисту і просування прав жінок і дівчат, заохочуємо вас підписатись на Telegram-канал «Простір твого зростання»: https://t.me/womensleague