Інструменти швидкого реагування: Створення соціальних підприємств та робочих місць – тренінг-практикум від CEASC

Початок: 07.07.2022 о 17:30
Закінчення: 14.07.2022 о 17:30
Адреса:

Завершено

trening
Інструменти швидкого реагування: Створення соціальних підприємств та робочих місць – тренінг-практикум від CEASC

Останні кілька місяців команда CEASC  отримує запити стосовно можливості пройти навчання з підготовки проєктних заявок до грантових інструментів чи з актуалізації таких знань.

Разом з тим, кожного тижня з’являються 3-5 конкурсів від Донорів в філософії\підході швидкого реагування як для громадських організацій, так і для малого та середнього бізнесу.

Також під час попередніх трьох хвиль тренінгу ми відслідкували потребу в інформаціях, пов’язаних з створенням нових робочих місць та соціальних підприємств та підготували додаткові частини навчальної програми, що дозволять в деталях розібратись з цими питаннями та включати їх як частину проєктної заявки.

Під час тренінгу ми поділимось нашим практичним досвідом роботи з інструментами швидкого реагування, успішними підходами щодо фандрейзингу та досвідом модифікації стратегій стійкого розвитку організацій в умовах, в яких ми з Вами працюємо останні три місяці.

Особливістю даного тренінгу є робота виключно з практичними кейсами проєктів, що реалізовані або реалізуються останні 3 місяці – максимум прикладів, лайфхаків та практичних вирішень.

Реєстраційна форма: тут.

Анонс тут.