Інструменти локальної демократії у період дії карантину

Початок: 08.10.2020 о 15:00
Закінчення: 08.10.2020 о 17:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

11-01
Інструменти локальної демократії у період дії карантину

8 жовтня о 15.00 на платформі Zoom ми зустрінемось для того, аби обговорити в колі експертів та експерток, зацікавлених осіб те, як забезпечити доступ до інструментів локальної демократії в громадах в умовах карантину.

Пандемія COVID суттєво обмежила можливості людей збиратися разом для вирішення нагальних питань з життя своєї громади. Окремі інструменти локальної демократії, такі як загальні збори, громадські слухання, робота консультативно – дорадчих органів передбачають участь великої кількості людей. Але в умовах пандемії ці інструменти не можуть працювати повноцінно. Тим не менше вже є успішні приклади вирішення цієї проблеми.

На заході ми презентуємо:

діючі практики використання інструментів участі в умовах карантину;
рекомендації щодо використанням електронних сервісів;
дослідження щодо доступності інструментів локальної демократії на прикладі трьох громад Київської області.

Для реєстрації на заході заповніть анкету.

Ми вам надішлемо запрошення на вказану в анкеті пошту.

Подія у facebook.

Про проєкт

ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” разом з Громадською спілкою “Мережа хабів громадянського суспільства України”, в рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, провели всеукраїнське дослідження 27 об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ) 9 областей України. Досліджуваними громадами на території Київської області стали Богуславська міська ОТГ, Тетіївська міська ОТГ, Миронівська міська ОТГ.