Insight session “Багатостороння конвенція (MLI – Multilateral Instrument). Зміни, що можуть вплинути на діяльність представництв нерезидентів в Україні”

Початок: 14.06.2018 о 14:00
Закінчення: 14.06.2018 о 18:00
Адреса: вул. Фролівська 1/6, 2-й поверх, Київ, 04070, Україна
Місце: Аудиторська компанія Compass Group

Завершено

33365701_2341940259366036_4819313533609050112_n
Insight session “Багатостороння конвенція (MLI – Multilateral Instrument). Зміни, що можуть вплинути на діяльність представництв нерезидентів в Україні”

З офіційної інформації, розміщеної на сайті Міністерства фінансів України до кінця року Україна має ратифікувати Угоду MLI, інакше може потрапити в офшорний список країн ЄС.

Багатостороння конвенція (MLI – Multilateral Instrument) – це угода, приєднавшись до якої країна отримує змогу одночасного внесення змін до всіх або деяких чинних Конвенцій про уникнення подвійного оподаткування. Ця угода є частиною Плану дій BEPS (Base erosion and Profit Shifting) протидії розмиванню бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування).

Ця Угода є кроком 15 BEPS Плану дій BEPS. Підписавши та ратифікувавши Багатосторонню конвенцію Україна одночасно також виконує Кроки 6 та 14 Плану BEPS, які входять до мінімального стандарту Плану BEPS та є обов’язковими до виконання Україною.

Даний захід буде інформаційним для представництв, які представляють іноземні господарські товариства на території України.

Детальна програма:

1. Діючі правила діяльності Представництв нерезидентів сьогодні:

  • Визнання представництв постійними та не постійними.
  • Застосування положень міжнародних Конвенцій з метою уникнення подвійного оподаткування.
  • Коротко про податкові нюанси.

2. Кроки 6,14 та 15 BEPS Плану дій BEPS.

3. Правила, що будуть запроваджені та до чого потрібно готуватись представництвам нерезидентів:

  • Зміни до статей Міжнародних Конвенцій.
  • Положення по запобіганню неправомірному застосуванню Конвенцій.
  • Оновлене визначення постійного представництва та особи, що тісно пов’язана з підприємством.
  • Контроль за штучним уникнення статусу постійного представництва.
  • Інші питання.

Експерти:

Шкурка Лариса – керуючий партнер Аудиторсько – консалтингової компанії «CompassGroup» провідний аудитор фірми, консультант з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес тренер. Більше 15 років співпрацює, як консультант та аудитор з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами, що не здійснюють господарської діяльності на території України, представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги. Має досвід розробки та впровадження міжнародних адміністративних та управлінських процедур, впровадження програм організаційного розвитку. Консультант з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва.

Юлія Руда, практикуючий юрист – міжнародник. Має досвід комплексного юридичного супроводу відокремлених підрозділів іноземних компаній, організацій які представлені на території України у фарма та агро сферах. Здійснює правове забезпечення у роботі представництв нерезидентів з метою збереження статусу «некомерційного». За час співпраці з представництвами нерезидентів надані правові висновки з питань застосування міжнародних (міжурядових) конвенцій про уникнення подвійного оподаткування, розроблені та адаптовані до вимог податкового законодавства контракти та угоди на відповідність діяльності нерезидентів та уникнення ризиків визнання контролюючими органами представництв – постійними. Здійснює юридичне консультування у питаннях інтелектуальної власності друкованої продукції, комп’ютерних програм, рекламної продукції. Забезпечує постійний моніторинг регулюючого законодавства та судової практики, що дозволяє попередити порушення в діяльності клієнтів.

Вартість участі: 1400 грн.

Реєстрація за посиланням: http://www.kompas.com.ua/ua/anons-podii/seminars/item/86-insight-session-bahatostoronnia-konventsiia-mli-multilateral-instrument-zminy-shcho-mozhut-vplynuty-na-diialnist-predstavnytstv-nerezydentiv-v-ukraini.html