Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Луцьку та Володимир-Волинському

Початок: 05.06.2018
Закінчення: 07.06.2018
Адреса: Луцьк, Володимир-Волинський,
Місце: різні локації

Завершено

Teaser_Lutsk
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Луцьку та Володимир-Волинському

5-7 червня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Луцьк та Володимир-Волинський з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли?  5 червня, 14:00 – 15:30 

Де?  м. Луцьк, бізнес центр «Директорія» (вул. Винниченка, 26), конференц-зала 

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх, культурних та бізнес-проектів. Серед них Horizon 2020Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС, який знаходиться в Луцьку на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 

Реєстрація обов’язкова за посиланням: 
http://bit.ly/EU_open_calls_presentation
Подія на Facebook:
​https://www.facebook.com/events/251023132317529/ 


Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?» 

Коли?  5 червня, 16:00 – 19:00 

Де? м. Луцьк, бізнес центр «Директорія» (вул. Винниченка, 26), конференц-зала 

Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть здобути базові навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому ця тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем:

  • термінологія грантових заявок і тендерів
  • хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними
  • види грантової допомоги
  • як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці
  • принципи складання бюджету та ін.

Спікери: Тетяна Шульга, менеджер сектору Культура. Громадянське суспільство Представництва ЄС в Україні; Любов Ропало, директор Черкаської агенції регіонального розвитку.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: 
http://bit.ly/NGOs-training 
Подія на Facebook: 
https://www.facebook.com/events/446610242449517/ 


Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд молодіжних, освітніх, культурних і бізнес-можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» 

Коли?  6 червня, 15:30 – 17:00 

Де?  м. Володимир-Волинський, Центр надання адміністративних послуг (вул. Устилузька, 17), конференц-зала 

Для кого? Представники неурядових організацій та бізнесу, молодь, освітяни, активісти, усі зацікавлені у програмах ЄС

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено програми, проекти Євросоюзу та інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та низка ін.


Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь

Коли? 7 червня, 12:00 – 13:30  

Де? м. Луцьк, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, бібліотека (вул. Винниченка, 30А)

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.


Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?» 

Коли?  7 червня,  15:00 – 18:30 

Де? м. Луцьк, Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Драгоманова, 1А.)

Під час семінару учасники розглянуть переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про європейські програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises) та Erasmus for Young Entrepreneurs (Еразмус для молодих підприємців) з міжнародного обміну для молодих або чинних підприємців, а також можливості Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) для пошуку бізнес-партнерів та інвесторів в Європі; допомогу таких  місцевих бізнес-операторів у просуванні на ринку ЄС та встановленню партнерських відносин з європейськими підприємствами як Клуб ділових людей (м.Луцьк) та Волинська ТПП

Серед головних експертів семінару: Вадим Загарій, старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва, Команда підтримки реформ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / представники Клубу ділових людей (Луцьк) та Волинської торгово-промислової палати. 

Реєстрація обов’язкова за посиланням: 
http://bit.ly/biz-seminar
Подія на Facebook: 
https://www.facebook.com/events/366648303826842/ 
— 
Візит Представництва ЄС до Волинської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, [email protected]Станіслава Королькова, тел. +38(099) 4552375, [email protected]  або до Ірини Широкової, +38(097)1772416, [email protected]