Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Дніпрі та Кам’янському

Початок: 10.09.2018
Закінчення: 12.09.2018
Адреса: Дніпріо, Кам’янське,
Місце: різні локації

Завершено

ЄС
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Дніпрі та Кам’янському

10–12 вересня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Дніпро і  Кам’янське з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС
Коли?  10 вересня, 11:30 – 13:30  Де? Дніпро, Освітній хаб і коворкінг «SPALAH» (вул. Д. Яворницького, 5), 6-й поверх
Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.
Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС, який знаходиться на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Окрема увага буде приділена ініціативі Young European Ambassadors (EU Neighbors East Programme).
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation
подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2190214494572317/

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?» 
Коли? 10 вересня, 14:00 – 17:00  Де? Дніпро, Освітній хаб і коворкінг «SPALAH» (вул. Д.Яворницького, 5), 6-й поверх
Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.
Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: – термінологія грантових заявок і тендерів; – хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; – види грантової допомоги; – як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; – принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs–training 
подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/267387320762005/ 

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу 
Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь.
Коли? 11 вересня, 12:30 – 14:00 Де? Кам’янське, Центр позашкільної роботи та дитячої творчості (майдан Петра Калнишевського, 1-А)
Коли? 12 вересня, 11:30 – 13:00 Де? Дніпро, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, бібліотека (вул. Казакова, 8)
Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»
Коли? 11 вересня, 15:30 – 17:00.
Де? Кам’янське, Центр позашкільної роботи та дитячої творчості (майдан Петра Калнишевського, 1-А)
Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, місцевої влади, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.
Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін. 

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»
Коли?  12 вересня, 14:30 – 17:30.
Де? Дніпро, Дніпропетровська торгово-промислова палата, (вул. Т.Шевченка, 4), 3-й поверх
Основні теми заходу:

  • Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців;
  • Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні;
  • Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном;
  • Центр підтримки експорту та інша міжнародна активність і сервіси Дніпропетровської торгово-промислової палати з просування на ринок Євросоюзу;
  • Діяльність Центру підтримки бізнесу м. Дніпро, заснованого при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті (за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business) ;
  • Можливості українського бізнесу у міжнародних державних закупівлях;
  • Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу: Вадим Загарій, старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва, Команда підтримки реформ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Микола Чайка, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine / Сергій Кучерявенко, віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати / Олександр Нікітенков, керівник практики тендерного супроводу юридичної компанії «Правое дело».
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz–seminar 
подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/309874303121521/ 

Візит Представництва ЄС до Дніпропетровської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.