Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Чернігові та Прилуках

Початок: 18.04.2018
Закінчення: 20.04.2018
Адреса: Чернігів та Прилуки,
Місце: уточнюється

Завершено

Chernihiv_Small
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Чернігові та Прилуках

18-20 квітня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Чернігів та Прилуки з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу
Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь
Коли? 18 квітня, 14:00 – 15:30 Де? м. Прилуки, Міська центральна бібліотека імені Любові Забашти (вул. Котляревського, 65)
Коли? 20 квітня, 12:00 – 13:30 Де? м. Чернігів, Чернігівський національний технологічний університет (вул. Шевченка, 95)

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів і школярів, яка допоможе молоді в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.   

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд молодіжних, освітніх, культурних і бізнес-можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»
Коли?  18 квітня, 16:00 – 17:30
Де?  Прилуки,  Прилуцька міська рада (вул. Незалежності, 82)
Для кого? Представники неурядових організацій та бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені містяни

Під час заходу Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, розкаже про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представить програми, проекти Євросоюзу та інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, Culture Bridges, COSME, EU4Business та ін. 

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС
Коли?  19 квітня, 13:00 – 14:30  Де?  м. Чернігів,  коворкінг «Світогляд» (проспект Перемоги, 108-А, 2-й пов.)  
Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, розповість про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зробить огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх, культурних та бізнес-проектів. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, COSME, EU4Business та ін. Також Ірина Прокоф’єва, менеджерка програми Culture Bridges, презентує її можливості / Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – мережею Національних інститутів культури ЄС. Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1694839763904800/

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»
Коли?  19 квітня, 15:00 – 18:30  Де?  м. Чернігів,  коворкінг «Світогляд» (проспект Перемоги, 108-А, 2-й пов.)  
Для кого? Представники новостворених громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити базові навички роботи з донорами

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які тільки починають свою діяльність і хочуть здобути базові навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: термінологія грантових заявок і тендерів; хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; види грантової допомоги; як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; принципи складання бюджету та ін.

Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/237137857047699/ 

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»
Коли?  20 квітня,  15:00 – 18:00
Де? м. Чернігів, готель «Україна» (проспект Миру, 33), конференц-зала

Під час семінару учасники обговорять з експертами переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про можливості європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises), EU4Business, Erasmus for Young Entrepreneurs (Erasmus для молодих підприємців), а також про переваги Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном. У рамках заходу буде проведено тренінг по EEN з пошуку партнерів та інвесторів в Європі. Головними експертами семінару виступлять: Вадим Загарій, старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва, Команда підтримки реформ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Наталія Шеремета, керівник відділу зовнішньоекономічних зв’язків Чернігівської торгово-промислової палати / Оксана Попруга, представник Департаменту економічної політики Представництва ЄС в Україні

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/394497541021874/

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (тематичних зустрічей, семінарів, тренінгів, інтерактивних ігор). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах у рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, [email protected], Ольги Міщенко, тел. +38(096) 6817607, om[email protected] або до Ірини Широкової, +38(097)1772416, [email protected].