Інформаційна сесія для заінтересованих ОГС

Початок: 22.11.2022 о 12:00
Закінчення: 22.11.2022 о 14:00
Адреса: Зум,
Місце: Онлайн

Завершено

DOBRE
Інформаційна сесія для заінтересованих ОГС

Для забезпечення залучення громадян та формування громадянської культури жителів ТГ, Програма USAID DOBRE планує залучити три регіональні організації громадянського суспільства (РОГС) у якості партнерів для діяльності в партнерських територіальних громадах в цільових областях (Дніпропетровська, Кіровоградська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Чернігівська) та проведення заходів активізації громадян, підтримки груп молодіжних активістів, молодіжних працівників і молодіжних рад, а також консультаційної та організаційної підтримки місцевих ОГС і роботи над розвитком їхньої інституційної спроможності. У зв’язку з цим оголошено відповідний конкурсний відбір.

Програма USAID DOBRE проводить 22 листопада 2022 року онлайн інформаційну сесію для організацій громадянського суспільства, які мають інтерес взяти участь у конкурсному відборі регіональних ОГС-партнерів. Початок онлайн сесії о 12:00. Захід відбуватиметься на платформі ZOOM.

Під час інформаційної сесії можна буде отримати відповіді на запитання щодо умов конкурсу, процедури подання та розгляду заявок.

Для участі інформаційні сесії заінтересовані ОГС пропонується заповнити до 12:00 21 листопад 2022 року відповідну реєстраційну форму https://forms.gle/RsG8iyDfMRCxmjpf9