Групова юридична онлайн-консультація для новостворених підприємств, громадських та благодійних організацій

Початок: 21.04.2023 о 18:00
Закінчення: 21.04.2023 о 19:00
Адреса:
Місце: онлайн
АРР ТОТГ
Телефон: +38095-946-01-58
E-mail: [email protected]

Завершено

афіша юридичка групова
Групова юридична онлайн-консультація для новостворених підприємств, громадських та благодійних організацій

В рамках соціального проєкту для підтримки ВПО, українців, які були вимушені покинути Україну, та для самозарадності й економічної спроможності українців під час війни, заплановано проведення групової консультації для новостворених підприємств, громадських та благодійних організацій.
Захід проводиться в рамках соціального проєкту #Центр_реалізації_ідей і є безплатним.

Просимо завчасно поставити питання, на які вам цікаво почути відповіді від спеціаліста. Для цього запрошуємо пройти реєстрацію на захід за посиланням.

Просимо розуміти, через те, що консультація групова, то ваші питання скоріше мають стосуватися юридичних норм і правил, без надмірного заглиблення у приватну ситуацію вашої організації.

Якщо вам цікаві питання реєстрації громадських, благодійних організацій, соціального підприємства, підготовки Статуту, інші базові питання – то ви можете продивитися запис вебінару від Василя Глиновського.

Організатори заходу: Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад втілює проєкт #Центр_реалізаціі_ідей / “Воєнна криза – як можливість розвитку економіки громад на підконтрольних Україні територіях” реалізується у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фонд Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.