Громадська Рада при Комітеті ВРУ з питань свободи слова

Початок: 21.05.2018 о 15:00
Закінчення: 21.05.2018 о 17:00
Адреса: вул. Грушевського, 26/1, Київ,
Місце: приміщення Комітету ВРУ з питань свободи слова

Завершено

інформаційний менеджер
Громадська Рада при Комітеті ВРУ з питань свободи слова

21 травня 2018 року о 15:00 у приміщенні Комітету ВРУ з питань свободи слова (вул. Грушевського, 26/1) відбудеться засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики

Порядок дений:

1.     Щодо безпеки журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи вирішення. Доповідач Роман Головенко.

2.    Щодо реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації: стан дотримання законодавства та перспективи. Доповідач Олексій Погорелов.

Запрошуємо взяти активну участь у обговоренні зазначених питань.

Звертаємо особливу увагу на факт, що станом на 15 травня 2018 року завершили перетворення на приватні лише 202 з понад 700 комунальних та державних видань. При цьому до завершення терміну проведення реформування преси залишилося зовсім мало часу – до 31.12.2018 року, а процес від початку до кінця займає, в середньому, 6 місяців. Тому ті медіа, які не розпочнуть роздержавлення найближчим часом, вже 01 січня 2019 року автоматично втратять свої Свідоцтва про реєстрацію друкованого ЗМІ.

Для того, щоб прискорити процес перетворення, держава має прибрати декілька дуже важливих “багів” діючого Закону про роздержавлення преси. У березні цього року, нажаль, народні депутати провалили голосування законопроекту, розробленого провідними медіа юристами, який прибирав переважну більшість с “дірок” закону про роздержавлення преси.

Українська Асоціація Медіа Бізнесу дуже просить про інформаційну підтримку усі медіа та журналістів! Наша солідарність допоможе прибрати більшість з “лазівок” законодавства, якими користуються ті місцеві чиновники, які дуже хочуть залишити не тільки місцеву пресу “ручною”, але й зберегти статус-кво в усіх реформах максимально довгий час.

Просимо повідомити нам ПІБ та посаду журналіста, який візбму участь у засіданні Громадської Ради при Комітеті ВРУ 21 травня: 

Ольга Сергієнко, менеджер проектів Української асоціації Медіа Бізнесу
0504153424
[email protected]