“Гранти ЄС” – воркшоп-семінар від шведської компанії Tegra

Початок: 10.07.2017
Закінчення: 11.07.2017
Адреса: вул. Богдана Хмельницького 17/52, Київ, Україна
Місце: Коворкінг Леонардо
Домінова Ганна
Телефон: +380661427200
E-mail: [email protected]

Завершено

Soft Funding Workshop
“Гранти ЄС” – воркшоп-семінар від шведської компанії Tegra

Дата: 10.07.2017 – 11.07.2017  | 00:00
Місце: Київ, Коворкінг Леонардо, вул. Богдана Хмельницького 17/52
Реєстрація тут.

Програма грантового воркшопу від консалтингової компанії Tegra

Ви  підприємець  або  винахідник із  прекрасною,  інноваційною  ідеєю,  але  у  вас  недостатньо фінансування для її реалізації? Отримайте грант для МСП (малих та середніх підприємств) із фондів ЄС!

У понеділок, 10 липня, шведська компанія Tegra проведе безкоштовний семінар щодо можливостей українських компаній щодо отримання таких грантів та тренінг, як це зробити.

Фредрік Хоканссон і Хокан Селін – провідні грантові консультанти із загальним досвідом роботи у скандинавській високотехнологічній індустрії більш ніж 50 років – будуть розповідати вам про це. Ви також можете зареєструватися на окремі коучінг-сесії, де ваші інновації та бізнес-ідеї отримують прямий відгук та індивідуальне консультування.

Де?

Коворкінг-платформа у Бізнес-центрі Леонардо, вул. Богдана Хмельницького 17/52, м.Київ.

Для кого?

Компанії з надзвичайно інноваційною ідеєю з мінімальним рівнем TRL (рівень технологічної готовності) 3+ (тобто наявне експериментальне підтвердження наявності концепції), яка має або матиме значний позитивний вплив на суспільство. Компанії що працюють над проектами по одному з даних напрямів: ІКТ, сільське господарство, енергетика, безпека та ін.

Коли?

Понеділок, 10 липня, 09:30-12:30 –відкрита лекція з акцентом на МСП (ми розповідатимемо про Horizon2020 та інші грантові програми, портал учасників, конкурси та суми фінансування, процес подання заявок, TRL, розповідатимемо про нашу компанію та партнерство з нами).

Понеділок, 10липня, з 14:00-17:00 та вівторок, 11 липня, 09:00-16:30 – індивідуальні консультації.

Понеділок, 10 липня, 19:00-21:00 – Коктейль-вечірка та нетворкінг в «Голден Гейтпаб», вул. Золотоворітська 15: лекція про шведів як ділових партнерів та дискусія про шанси українських компаній на успіх на ринку ЄС.

Для чого?

Ми ставимо на меті створення та розвиток грантової культури в Україні, підвищення рівня обізнаності щодо європейських грантових програм.

Ми можемо допомогти вашій компанії знайти партнерів у Скандинавії.

Ви дізнаєтесь, що потрібно для отримання гранту ЄС і що потрібно для розвитку вашої компанії.

Для участі у заході та в індивідуальних 30-хвилинних коучінг-сесіях, протягом яких ви отримаєте кваліфіковану консультацію від провідних шведських експертів, прохання надіслати запит на електронну пошту [email protected] або заповнивши форму Google.

Кількість місць обмежена та постійно зменшується, тому радимо не зволікати!*

*Організатори залишають за собою право обирати найбільш перспективні компанії для окремих сесій