Гранти для бізнесу – від отримання до оподаткування

Початок: 29.11.2022 о 10:00
Закінчення: 29.11.2022 о 11:30
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

Вебінар Бізнес і оподаткування_Монтажная область 1
Гранти для бізнесу – від отримання до оподаткування

В умовах війни все більше бізнесу потребує фінансової підтримки для відновлення або розвитку своєї діяльності. На сьогодні існує багато різних програм від держави та інших фінансових донорів, проте не всі представники бізнесу наважуються подати заявку на отримання фінансування. Перешкодою стають питання щодо процедури отримання гранту, нюанси заповнення заявок та необхідної документації, а також особливості оподаткування отриманого гранту.

На вебінарі ми розповімо про:

  • види державних програм підтримки малого та середнього бізнесу;
  • види грантів від міжнародних організацій, гранти через банки;
  • практичні поради щодо оформлення заявок;
  • де шукати інформацію про діючі грантові програми;
  • відмінності бюджетних та інших грантів;
  • особливості оподаткування грантів;
  • можливі ризики при використанні грантів.

Коли: 29 листопада 2022 року, 10.00 – 11.30

Де: онлайн засобами ZOOM, посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам/цям напередодні вебінару. Реєстрація за посиланням https://bit.ly/opodatkuvannagrantiv 

Захід буде цікавий для представників малого та середнього бізнесу

Спікерки: 

Анна Карпенко, експертка з питань фінансів та оподаткування; 

має досвід в бухгалтерії та фінансів 15 років та 2 роки у сфері консалтингу. З березня 2022 року почала співпрацювати з Мережею правового розвитку як експертка з питань фінансів та оподаткування. З цього часу надає консультації малому і середньому бізнесу, підготувала понад 20 експертних матеріалів, зокрема звіт за підсумками опитування представників малого та середнього бізнесу, долучена до адвокаційної кампанії щодо внесення ключових змін до законодавства та вже має історії успіху.

Інна Колесник, юристка та тренерка ГО «Трикутник». Надає безоплатну правову допомогу в межах соціальної ініціативи “Вулик Змістів”;

10 років практики корпоративним юристом (цивільні правовідносини, страхова справа, трудове та земельне законодавство), 5-річний досвід консультування pro-bono та супроводу ОГС, членкиня суду присяжних та Виконавчого комітету ОМС, громадська активістка, молодша аналітикиня ГО “Фундація Деюре”.

З початку повномасштабної війни Мережа правового розвитку розпочала консультувати малий і середній бізнес (МСБ) з питань фінансів і оподаткування, а згодом і з юридичних питань щодо релокації. Консультування отримали понад 70 представників МСБ. На найпоширеніші питання підготовлено 25 матеріалів, зокрема з питань оподаткування державних грантів. Окрім того, Мережа правового розвитку провела  опитування серед представників малого і середнього бізнесу “Податки та релокація для малого і середнього бізнесу в умовах повномасштабної війни в Україні”, в якому взяли участь 15 респондентів. Деякі із запропонованих експертних рекомендацій вже впроваджені. 

ПРОГРАМА

Що:  Вебінар “Гранти для бізнесу – від отримання до оподаткування”

Коли: 29 листопада 2022 року, 10.00 – 11.30

Де: онлайн засобами ZOOM, посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам/цям напередодні вебінару. Реєстрація за посиланням https://bit.ly/opodatkuvannagrantiv 

На вебінарі розглянемо, що таке грант, процедуру отримання грантів, практичні поради для підготовки успішної заявки на отримання гранту та особливості їх оподаткування, а також ознайомимо з діючими програмами фінансування.

Коли Хто Про що
10.00 – 10.30

Інна Колесник, юристка та тренерка. надає безоплатну правову допомогу в межах соціальної ініціативи “Вулик Змістів” (Коломия, Івано-Франківська область)

 

Грантова підтримка малого та середнього бізнесу. Законодавче врегулювання та практичні лайфхаки

10.30 – 10.45

Питання-відповіді

 10.45 – 11.15

Анна Карпенко, експертка Мережі правового розвитку з питань фінансів та оподаткування Особливості оподаткування отриманих грантів 

11.15 – 11.30

Питання-відповіді

Захід організовано  командою ГС “Мережа правового розвитку” та її партнерськими організаціями за підтримки МФ «Відродження», Фонду Ч. С. Мотта, DLA Piper Foundation, міжнародної благодійної платформи GlobalGiving та Legal Empowerment Fund (програма Fund for Global Human Rights). Зміст заходу є виключно відповідальністю громадської спілки «Мережа правового розвитку» і не обов’язково відображає погляди попередньо згаданих організацій.