Гра-симуляція “Моделювання роботи місцевої ради”

Початок: 19.02.2022 о 10:00
Закінчення: 20.02.2022 о 16:00
Адреса: буде повідомлено,
Місце: Дніпро

Завершено

Гра-симуляція “Моделювання роботи місцевої ради”

Цікавитесь, як працюють міський голова, депутати, чиновники та інші представники місцевої влади? Бажаєте відчути себе в ролі депутата, журналіста чи підприємця? Або прагнете навчитись правильно оформлювати проєкти нормативних актів та працювати з органами влади? Тоді запрошуємо Вас заповнити анкету на участь у Грі-симуляції “Моделювання роботи місцевої ради!”

Гра-симуляція – це інтерактивний метод неформальної освіти, в рамках якого учасники не слухають лекцію, а безпосередньо занурені у навчання в ігровому форматі. Такий формат передбачає створення умов для повного занурення учасників у відповідну атмосферу, у даному випадку – роботи місцевих рад. Це означає, що в рамках гри Ви зможете відчути себе депутатом, старостою, підприємцем, або навіть головою ОТГ!

Метою Гри-симуляції «Моделювання роботи місцевої ради» є підвищення рівня обізнаності молоді щодо особливостей функціонування місцевих рад, а також набуття навичок взаємодії з органами місцевого самоврядування. Проєкт націлений на те, аби сформувати глибоке розуміння особливостей діяльності місцевих рад та навчити громадян продуктивно взаємодіяти з органами місцевого самоврядування.

Захід відбудеться 19-20 лютого у місті Дніпро. Організаторами забезпечується харчування, канцелярія, а також, за потреби, проживання  для іногородніх учасників. 

Для участі важливо:
- бути громадянином України;
- вільно володіти українською мовою;
- на момент подання заявки бути віком від 18 до 30 років;
- володіти базовими знаннями щодо структури системи органів публічної влади в Україні;
- бути вакцинованим принаймні однією дозою вакцини від Covid-19.

Реєстрація триває до 15 лютого включно та доступна за посиланням. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 17 лютого. Кількість місць обмежена. 

Якщо у Вас є додаткові питання, Ви можете звертатись до:
Генріха Матухно (095 830 94 03)
Дмитра Твердохліба (096 112 86 16)

Не змарнуйте можливість провести час з користю!