«Голос війни»: ветерани АТО презентують власну художню збірку в Краматорську

Початок: 24.05.2018 о 18:30
Закінчення: 24.05.2018 о 20:00
Адреса: вул. Двірцева, 28, Краматорськ,
Місце: мистецький простір «Вільна хата»

Завершено

Golos viyny_Kramatorsk
«Голос війни»: ветерани АТО презентують власну художню збірку в Краматорську
24 травня (четвер), у Краматорську, о 18:30, у мистецькому просторі «Вільна хата»  учасники бойових дій на сході України представлять збірку оповідань «Голос війни: історії ветеранів».
 
Коли: 24 травня 2018 року о 18:30
Де: мистецький простір «Вільна хата», вулиця Двірцева, 28
 
Художня книга стала результатом соціального проекту «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО», де протягом 2-х місяців писемній майстерності ветеранів навчали відомі українські письменники, блоґери та журналісти. Зокрема, серед наставників були Сергій Жадан, Євген Положій, Катерина Бабкіна, Роман Вінтонів, Богдан Кутєпов, Роман Зіненко та інші. 
 
Так народилося три десятки унікальних текстів-спогадів про війну. Вік наймолодшої авторки – 22 роки, найстаршого – 55 років. Серед учасників Школи чоловіки та жінки різних професій: піаніст, вчителька початкових класів, дизайнер, маркетолог, журналіст, військовий капелан, викладачі та волонтери. 
 
«Якщо на війні зв’язок – це рація, то в мирному житті замість рації – ця книга. Текст за текстом ветерани налаштовують систему координат. Через контексти спогадів позначають позиції сенсу життя, який вони пізнали. Діляться ключами до розуміння тих речей, про які зазвичай мовчать», – говорить модератор Школи, боєць батальйону «Айдар» Дмитро Лавренчук
 
Участь у презентації збірки візьмуть: 
  • Сергій Міщенко, стрілець-санітар, батальйон «Донбас», позивний «Яр»
  • Ігор Михайлишин, батальйон «Донбас», позивний «Піаніст»
  • Василь Антоняк, 24-й ОШБ «Айдар», позивний «Мангал»
  • Леся Ганжа, журналістка, упорядниця книги, модератор події

а також – організатори та ініціатори проекту, медіа 

Кількість місць обмежена. Вхід за умови попередньої реєстрації: http://bit.ly/voiceofwar_Kramatorsk 
 
Для акредитації ЗМІ та отримання детальнішої інформації звертайтесь до координаторки заходу Юлії Бабко за телефоном: 063 710 13 96, [email protected]
Проект «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО» (http://voiceofwar.org) реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» та Міжнародною організацією Internews за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади та Міжнародного фонду «Відродження».