ГО “Центр розвитку міста” представить результати моніторингу стану найнебезпечніших пішохідних переходiв Києва

Початок: 02.10.2018 о 11:30
Закінчення: 02.10.2018 о 13:00
Адреса: вул. Хрещатик, 2, Київ,
Місце: Український кризовий медіа центр

Завершено

vCaxNT0v
ГО “Центр розвитку міста” представить результати моніторингу стану найнебезпечніших пішохідних переходiв Києва

2 жовтня об 11:30 в Українському кризовому медіа центрі, Хрещатик, 2, представники громадської організації ГО «Центр розвитку міста» спільно з партнерами проектом “PITBULL KIEV” та “Батьки SOS”, представлять результати громадського моніторингу небезпечних переходів столиці та презентують план дій щодо привернення уваги громади та місцевої влади до проблеми росту ДТП на дорогах столиці. Однією з причин чого є, зокрема, неналежний стан дорожньої інфраструктури в столиці.

У грудні минулого року активісти “Центру розвитку міста” вже презентували карту з 50 адресами найнебезпечніших пішохідних переходів міста. Їх було визначено за цілим рядом критерій: за наявністю чи відсутністю дорожньої розмітки, попереджувальних знаків та світлофорів і їхнім станом.

Презентація привернула увагу місцевої влади та викликала неабиякий резонанс у суспільстві. Адже більшість адрес зі списку – значить, й зон з підвищеним рівнем ризику ДТП – знаходилися саме біля навчальних та дошкільних закладів. З початком нового навчального року активісти ГО «Центр розвитку міста» провели повторний моніторинг адрес, аби з’ясувати, чи було виправлено ситуацію та як змінилася мапа “гарячих точок” на дорогах столиці за цей період. Крім того, представники громадських організацій
озвучать своє бачення та план дій, який допоможе привернути увагу киян та влади до питання покращення ситуації на дорогах столиці.

Спікери:
- Федір Губенков, представник ГО “Центр розвитку міста”
- Олексій Павловський, автор проекту “PITBULL KIEV”
- Представник ГО “Батьки SOS”