ХКТЕІ спільно з ГО “Кластер підприємців-ВПО” розпочинає впровадження проєкту “Хмельницький: Кооперація & Навчання & Інтеграція”

Початок: 25.02.2023 о 10:30
Закінчення: 25.02.2023 о 17:00
Адреса: вул. Кам'янецька, 3 , Хмельницький, Хмельницька, 29000, Україна
Місце: Хмельницький кооперативний торгівельно-економічний інститут
ХКТЕІ, ГО “Кластер підприємців-ВПО”
Телефон: +38(067)977 62 58
E-mail: [email protected]

Завершено

Без имени-1
ХКТЕІ спільно з ГО “Кластер підприємців-ВПО” розпочинає впровадження проєкту “Хмельницький: Кооперація & Навчання & Інтеграція”

Лютий 2023 року для Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту  став визначним – підписано грантову угоду з Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE, США) для реалізації проєкту  “Хмельницький: Кооперація & Навчання & Інтеграція”.

Ми пишаємося нашим партнером. СІРЕ – це бізнес-орієнтована неурядова організація з США, один із чотирьох інститутів Національного фонду підтримки демократії (NED), що діє на перетині питань демократії, врядування та економічного розвитку, співпрацюючи з бізнес-асоціаціями, аналітичними центрами й іншими організаціями з метою впровадження рішень, розроблених приватним сектором для вирішення місцевих проблем. Місія СIPE полягає у зміцненні демократії через приватне підприємництво та ринкові реформи, втілюючи бачення світу, в якому демократія забезпечує свободу й можливості для процвітання для всіх. CIPE працює у більш ніж 80 країнах світу, маючи всесвітню мережу партнерів з громадянського суспільства та приватного сектору, а також представництва у 30 країнах, у тому числі в Європі та Євразії. За 40 років CIPE реалізував понад 2 000 проєктів у більш ніж 100 країнах. 

Діяльність CIPE унікальна: інституційні реформи, які він проводить, спираються на чотири стовпи – прозорість, підзвітність, чесність і відповідальність – які закладаються основи демократії на всіх рівнях суспільного життя. Такий підхід до розвитку передбачає, що зміни не відбуваються одного дня – для успіху реформ необхідні багаторічні зусилля. 

Метою проєкту  є допомога релокованим і місцевим малим та середнім підприємствам, а також стартапам у підготовці для них трудових кадрів, що сприятиме відновленню діяльності бізнесу, формуванню нових бізнес-зв’язків, заснуванню нового бізнесу/ стартапу, що, в свою чергу, сприятиме відновленню економічної активності регіону, допомозі релокованому та розвитку локального бізнесу Хмельниччини через впровадження ідей інноваційної економіки і надання додаткових можливостей для осіб з тимчасово окупованих територій.

За словами очільниці проєкту Альони Куровської, бізнес-консультанта з Маріуполя, голови ГО “Кластер підприємців-ВПО”, яку війна змусила опинитися далеко від регіону ведення бізнесу наголосила:“ми плануємо:

 1. зробити оцінку ключових галузей, які постраждали з початком війни, які перемістилися до Хмельницької громади;
 2. визначити професії, які мають найбільший попит під час військового конфлікту в місцевій громаді та будуть мати у період повоєнного відновлення;
 3. провести соціологічне опитування роботодавців та визначити кількість нагальних потреб у робочій силі за затребуваними на Хмельниччині  спеціальностями;
 4. розробити навчальні курси для 2-х обраних спеціалізацій;
 5. організувати “Хакатоні можливостей”, на якому учасники презентуватимуть власні ідеї для стартапів та подальшого працевлаштування;
 6. надати можливість випускникам – отримати направлення для працевлаштування”.

Проєкт передбачає

організацію та проведення у лютому-червні 2023 року безкоштовних сертифікованих курсів для 30 осіб – мешканців Хмельницької області, ВПО та тимчасово безробітних з регіону за напрямками затребуваних професій (в режимі офлайн,  онлайн-трансляції):

 • «Логістика і трейд-маркетинг»;
 • «Створення start-up. Управління проєктами».

Отож, вже цікаво? То маємо честь запросити на відкриття грантового проєкту  у суботу – 25 лютого 2023 р., о 10:30 всіх бажаючих, а саме:

 • власників бізнесу,  
 • представників влади, Фонду Зайнятості, ГО;
 • безробітних, які шукають можливості працевлаштуватися через навчання/ підвищення кваліфікації;
 • внутрішньо-переміщених осіб  і мешканців Хмельницької ОТГ, які бажають отримати актуальну професію або навчитися розробляти стартапи, маючи інноваційні ідеї.

Захід проводиться за адресою: місто Хмельницький, вул. Кам’янецька, 3, Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут (зупинка “Юність”).

Реєстрація (до 24.02.23) за посиланням: https://forms.gle/Pa1Ze4nkFkMef4e97 

Контактні особи: Альона +38(067)977 62 58, Світлана Володимирівна +38 (067) 966 86 60

Ця публікація створена за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Зміст цього документа відображає думки та аналіз авторів і не обов’язково збігається з поглядами CIPE або його співробітників.