Харків: БУР Пікнік у Саржиному яру

Початок: 18.07.2020 о 18:00
Закінчення: 18.07.2020 о 21:00
Адреса: Харків,
Місце: Саржин Яр (м. Ботанічний сад)

Завершено

пікнік
Харків: БУР Пікнік у Саржиному яру

Нетворкінг та знайомство із спільнотою БУР Харків. Нам є що святкувати, бо весь тиждень у нас відбувалось стажування протягом якого 30 молодих людей вивчали проектний менеджмент на прикладі діяльності осередку програми Будуємо Україну Разом.

Ми святкуємо  екватор літа та випускний стажерів Онлайн стажування в осередку БУР Харків. І звісно плануємо діяльність далі)

18 липня 18:00 21:00 — Саржин Яр (м. Ботанічний сад)

Локація Сажин яр поруч з м. Ботанічний Сад більш точна геолокація за лінком

Нам є чим поділитись і що відзначити.

Бери друзів та давай знайомитись, поки ми плануємо відпочивати, пригощатись сезонними фруктами овочами (в програмі кавун), пограти в настільний теніс та бадмінтон, зробити супер пам’ятне фото на легендарній БУР фотозоні, дізнатись більше про діяльність осередку БУР Харків та пограти в манчкін (за бажанням).

Буде весело, але якщо наважишся бери з собою — килимок щоб посидіти і те чим хочеш пригостити друга чи незнайомця.

Для участі в пікніку потрібно зареєструватись, а якщо у тебе є ідеї з цікавих активностей та тімбілдінгу додавай її в форму реєстрації.

Зустріч у Фейсбуці, став йду чи цікавлюсь, щоб бути в курсі всіх оновлень програми.

Ми забезпечуємо температурний скринінг всім учасникам, свіже повітря, але просимо брати з собою маску. Буде класно приходь.

А вам говоримо що БУР осередок, то

БУР осередок – середовище волонтерів та прихильників БУРу, що розвиває громадянську свідомість за допомогою акцій взаємодопомоги БУРчик. Тут акумулюється БУР енергетика і є місце для генерування та втілення ідей. Кожен може потрапити сюди, поволонтеривши на БУРчику.

Розвиваємо 8 БУР осередків у Києві, Харкові, Запоріжжі, Івано-Франківську, Чернівцях, Закарпатті, Львові та на Сході (Донецька та Луганська області).

Деталі тут.