Презентація результатів дослідження законопроєктів про медіа та дезінформацію”

Початок: 21.02.2020
Адреса: вул. Гоголя, 9Б, Харків, Україна
Місце: Харківський прес-клуб
ГО “Інтерньюз-Україна”
Телефон: (044) 458 44 40
E-mail: [email protected]

Завершено

Харків
Презентація результатів дослідження законопроєктів про медіа та дезінформацію”

У п’ятницю, 21 лютого о 13:00, в Харкові відбудеться дискусія щодо регулювання інтернету в Україні через призму дослідження двох резонансних законодавчих ініціатив – “Про медіа” та “Про дезінформацію”. Під час дискусії експерти ГО “Інтерньюз-Україна” представлять методологію Індексу регулювання онлайн-простору та перші висновки дослідження.

Де: Харківський прес-клуб, м. Харків, вул. Гоголя, 9Б

В обговоренні візьмуть участь:

  • Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”,
  • Павло Моісеєв, директор з правових питань ГО “Інтерньюз-Україна”

Реєстрація на подію доступна за посиланням.

Онлайн-простір треба регулювати чи залишити вільним від державних впливів? Боротися з дезінформацією через регуляції чи журналісти самостійно повинні знайти способи протидії пропаганді? Чи має право користувач поширювати будь-який контент в інтернеті? Всі ці питання стають актуальними з новими ініціативами Верховної Ради України.

Щоб визначити їх вплив, команда ГО “Інтерньюз-Україна” розробила Індекс регулювання онлайн-простору як інструмент дослідження законодавства на тему інтернету. Першими двома документами, які експерти оцінювали за методологією Індексу, стали проєкт закону “Про медіа” та “Про протидію дезінформації”, розроблений Міністерством культури молоді та спорту України.

Під час презентації учасники обговорять виклики для розвитку вільного інтернету в Україні, висновки першого оцінювання за методологією Індексу та ймовірність схвалення двох законопроектів в Парламенті.

Трансляцію заходу можна буде переглянути наживо на Фейсбук-сторінках Харківського прес-клубу та проєкту Інтернет свобода. Початок трансляції — орієнтовно о 13:00.

Контактна особа: Катерина Куницька, [email protected]

Проєкт «Індекс регулювання Інтернету як інструмент адвокації для України» є компонентом «Медійної програми в Україні спрямованої на розвиток медійного сектору, зміцнення медійних інституцій, а також поліпшення практики цифрової безпеки серед журналістів та медійних організацій», що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Інтерньюз».