Future Business Forum 2017 – форум для тих, хто хоче інтегрувати у свою діяльність принципи сталого розвитку

Завершено

23555052_1746466158992786_110931200_o
Future Business Forum 2017 – форум для тих, хто хоче інтегрувати у свою діяльність принципи сталого розвитку

Громадська діяльність – це у першу чешу відповідальність. Присвячуючи себе високій місії – змінити життя інших на краще, громадські діячі, благодійники, волонтери беруть на себе відповідальність за долі тисяч людей. Але як у сьогоднішніх реаліях бути одночасно і відповідальним, і успішним? Які підходи та методи допоможуть вашій організації ефективно розвиватися? Як знайти партнерів та однодумців, які сповідують ті самі цінності, що і ви?

Відповіді на всі ці питання дає Future Business Forum 2017, якій проходить під гаслом «Інновації. Партнерство. Відповідальність». Понад 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, представників недержавного сектору зберуться у Києві, аби дізнатися, як розвитися і збільшувати активи, інтегруючи у свою діяльність сталий розвиток.

Спікерами Future Business Forum стануть топ-експерти у сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій, серед яких – Кирило Куницький, Ваче Давтян, Петро Синегуб, Євген Василенко, Сергій Позняк. Вони розкажуть:

  • про переваги та міжнародні практики прозорого бізнесу;
  • про стратегічне управління процесами для створення взаємовигідних і міцних відносин з партнерами, постачальниками та підрядниками;
  • про беззбитковий розвиток і масштабування бізнесу;
  • про створення умов, у яких співробітники максимально розкриють свій потенціал, підвищуючи ефективність і доходи компанії;
  • про підвищення привабливості бізнесу для інвесторів.

До участі у форумі запрошуються представники громадських, благодійних, волонтерських організацій. Знання і практики, які ви отримаєте на Future Business Forum, допоможуть вам опанувати ефективні управлінські підходи, відкриють нові сфери діяльності та шляхи розвитку. Ви знайдете нових партнерів серед бізнесменів, погляди яких на майбутнє України та світу співпадають з вашими.

Реєструйтеся на форум за посиланням. Вартість участі для представників НДО – 600 грн.

Виграйте безкоштовний квиток на форум! Мережа Глобального Договору ООН в Україні проводить у facebook конкурс серед представників НУО. Подробиці за посиланням.

Ініціатор форуму – Мережа Глобального Договору ООН в Україні, організатори – European Profiles S.A. Ukraine, Соціальний консалтинг «Параграф» за підтримки Платформи зеленої економіки.
Програма форуму: https://fbf.globalcompact.org.ua/
Сторінка у facebook
Додаткова інформація за телефоном: +380964617666.