Foundations for Freedom: Набір учасників на “The Leadership Program”

Початок: 14.04.2023
Закінчення: 15.04.2023
Адреса:

Завершено

pexels-startup-stock-photos-7096
Foundations for Freedom: Набір учасників на “The Leadership Program”

«Ми самі маємо стати тими змінами, які хочемо бачити у світі». — Махатма Ґанді.

МГО Foundations for Freedom створили новий курс “The Leadership Program” в рамках міжнародної ГО “Ініціатива Змін”, спрямований на побудову довіри та надання нових лідерських здібностей для змін та відновлення.Наша мета – створити простір, де люди зі спільними ідеями зможуть обговорювати важливі та іноді незручні теми, розкривати свій потенціал та будувати нові зв’язки та довіру вільно й без примусу.

  • “The Leadership Program” призначений для всіх, хто бажає зробити позитивні зміни у своїй громаді або за її межами, незалежно від того, чи ви маєте достатньо досвіду, впевненості чи знань. 

Ми раді вітати публічні організації, активістів, волонтерів, молодих політиків та представників місцевого самоврядування та влади, а також вимушено переміщених осіб, які бажають побудувати нові зв’язки та орієнтуватися у своїй ситуації.

Нашою найвищою метою є покращення якості вашого життя з вашого розуміння, і ми зробимо все можливе, щоб ви могли зосередитися на головному — знаходженні своєї ролі в суспільстві, будуванні зв’язків та знаходженні нових союзників та партнерів.

  • Курс складатиметься з 4 модулів по 2 дні на місяць. 
  • Модуль 1: Взаємодіяти в суспільстві

Вивчіть ефективні методи пошуку відповідей на свої запитання та побудови соціальної згуртованості. Завдяки грі Червоне і Синє ви зрозумієте, як взаємодіяти з людьми, щоб усі вигравали.

  • Модуль 2: Управляти змінами

Дізнайтеся, як підготувати теорію змін і як зміна цінностей у суспільстві впливає на наше життя.

  •  Модуль 3: Ефективно спілкуватися

Ознайомтеся з ненасильницьким спілкуванням і навчіться працювати з почуттям провини.

  • Модуль 4: Стати лідером

Дізнайтеся про різні теорії лідерства та якості лідера, які ви можете перейняти.

Чи готові ви глибоко зануритися у розуміння сутності людини та суспільства?

У першому модулі «Взаємодіяти в суспільстві» ми досліджуватимемо ефективні практики пошуку відповідей на ваші запитання через тиху годину з підходом connection, correction, reflection (зв’язок, корекція, рефлексія).

Але це ще не все — ми також обговоримо різні групи людей, з якими ви взаємодієте як особисто, так і професійно, і навчимо вас, як створити карту зацікавлених сторін, щоб визначити потенційні сфери розвитку ваших проєктів і планування роботи. Попрощайтеся з прокрастинацією назавжди!

Ми також заглибимося в тему соціальної згуртованості – чи можливо це взагалі? І якщо так, то який рецепт? Ми досліджуватимемо усвідомлену та неусвідомлену компетентність і гратимемо в гру під назвою Червоне і Синє, щоб допомогти вам зрозуміти, як взаємодіяти з іншими, щоб кожен міг вийти переможцем.

Наприкінці цього модуля ви матимете здатність проводити глибокі роздуми, знатимете, як скласти карту зацікавлених сторін, підходи до побудови соціальної згуртованості та навички взаємовигідної взаємодії за допомогою гри Червоне і Синє.

Як сказав Зигмунд Фройд: «Ми не обираємо один одного випадково. Ми зустрічаємо лише тих, хто вже існує в нашій підсвідомості».

Тож давайте максимально використаємо нашу взаємодію та разом побудуємо більш згуртоване суспільство!

  • Перший модуль проводитемо:

Київ: 14-15 квітня 

Місце проведення: Vcentri Hub (вул. Володимирська 51Б)

Полтава: 14-15 квітня 

Місце проведення: коворкінг «Світло Є» (вул. Ляхова,10)

Львів: 20-21 квітня 

Місце проведення: Урбан Бібліотека (вул. Устияновича, 4)

  • Фасилітатори “The Leadership Program”

Леонід Донос — керівник проекту та фасилітатор, який захоплюється соціальною інтеграцією, гуманітарною допомогою та місцевою демократією. Він має великий досвід роботи з командами з України, Грузії, Польщі, США та Німеччини, а також вивчав ненасильницьку комунікацію та підходи до участі у Швейцарії та Португалії. 

Катерина Зезюліна є тренером Молодіжного відділу Ради Європи та фасилітаторкою з питань виховання миру, неформальної освіти, участі та прав людини. Рік була волонтером у Бельгії та проводила освітні заходи в багатьох країнах ЄС, Східної Європи та на Кавказі. 

Олег Овчаренко є тренером, фасилітатором та членом кількох престижних неурядових організацій в Україні, включно з PAUSI Foundation та European Club. Має великий досвід неформальної освіти, діалогів порозуміння, популяризації діалогів методом відновних кіл та порозуміння в спільнотах. Олег співпрацював з багатьма міжнародними організаціями, включаючи Програму розвитку ООН, МОМ, ОБСЄ, БДІПЛ, IREX, GIZ. Також є тренером програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Приєднуйтесь до нас у цій подорожі, щоб розвинути свої навички та стати кращою версією себе.