Форум Спілки “Громадські ініціативи України”: долучайтеся онлайн!

Початок: 20.04.2018
Закінчення: 21.04.2018
Адреса: Одеса, Україна
Місце: онлайн з Одеси
Спілка “Громадські ініцііативи України”

Завершено

30724011_1715016848564742_3707207528417853440_n
Форум Спілки “Громадські ініціативи України”: долучайтеся онлайн!

20-21 квітня в Одесі відбудеться міжнародний  форум “Від ідеї до успіху: Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад”. Форум організований Спілкою “Громадські ініціативи України”.

Захід традиційно присвячений розвитку громадських організацій та ініціатив, що працюють на місцевому рівні, в українських містах, районах, селах і селищах, а також в об’єднаних громадах.

Простір форуму спланований як великий комунікаційний майданчик, а в програмі форуму заплановані панельні та тематичні дискусії, майстер-класи, час для обміну думками у форматі “відкритого простору”, передбачене знайомство з новими програмами для НУО.

Як долучитися?

Конкурсний відбір учасників вже завершено, але частина дискусій буде транслюватися онлайн. За перебігом форуму можна слідкувати у спеціально створеній події, а також на сторінці Спілки “Громадські ініціативи України” в фейсбуці.

Всі новини з форуму можна відстежувати за хештегами #ГІУ та #форум_ГІУ

Трохи про програму

Відкриє форум ключова панель про виклики перед поколінням трьох революцій: як громадські ініціативи можуть попередити найбільші загрози що стоять перед Україною? Під час розмови лідери з різних галузей будуть шукати відповідь на питання куди далі рухатися громадському сектору. Учасники панелі – Olia Mykhailiuk, агенція подій ArtPole, Ratan Ahmedov – Корюківський міський голова, Nelya Lavrynenko, Приватна школа “МудрАнгелики”, Олександр Славський (Oleksandr Slavskyi), Impact Hub Odessa. Дивіться онлайн у фейсбук-сторінці Форуму. Час: 20 квітня, 10:20-12:00.

Найбільше часу на форумі буде присвячено обговоренню ідеї мережування та комунікації місцевих громадських ініціатив між собою. Ми обрали формат відкритого простору, щоб зробити цю дискусію неформальною і залучити до неї всіх без винятку учасників. Темою відкритого простору стане “Громадянське суспільство і реформи: навіщо місцевим НУО об’єднуватись?”. Час: 20 квітня, 13.30-15.30.

Навчальна частина форуму буде представлена майстер-класами від практиків із таких сфер як публічна партисипація, різних форматів розвитку публічних просторів та місцевого розвитку,  господарської діяльність НУО.

За участі закордонних спікерів пройде міжнародна панель в пошуку відповіді на питання: Чому міжнародні проекти та ініціативи такі важливі для регіону Східної та Центральної Європи? Що в спільній діяльності є найбільш важливим: ресурси, ідеї, цінності, стандарти діяльності…? Учасники міжнародної панелі: Томаш Хорбовскi, Марина Албу, Представництво Solidarity Fund PL в Молдові (Молдова), Вальдемар Вайс, Федерація неурядових організацій Нижньої Сілезії (Польща), Арунас Сурвіла,  Національний інститут соціальної інтеграції (Литва), Ігор Добко, Товариство Лева (Україна).

Побачити онлайн-стрім панелі ви зможете на фейсбук-сторінці Форуму 20 квітня, 17.30-19.00.

Незмінним інформаційним партнером та другом Спілки #ГІУ вже багато років є портал Громадський Простір. Цього року на форумі ми робимо спільну подію – Prostir Talks “Громадські мережування та партнерства: коли це працює?” Слідкувати за розмовою також можна буде онлайн! Час: 20 квітня, 17:30-19:00

А ввечері буде дискусія про Крим… Поговоримо про кримські ініціативи мистецької агенції ArtPole з Olia Mykhailiuk та Myroslava Ganyushkina, подумаємо, що може зробити зараз кожен з нас, дещо згадаємо. Час: 20 квітня, 20:00.

Відомий польський діяч Кшиштоф Становський матиме програмний виступ вранці другого дня форуму  на тему “Що відбувається з громадським суспільством в Східній Європі? Що можуть і повинні робити українські НУО на місцях, зокрема зважаючи на реалізовані і нереалізовані реформи”. Пряма трансляція виступу на фейсбук-сторінці Форуму.Час: 21 квітня, 9:30-10:30.

Родзинкою Форуму стане  нагородження переможців конкурсу “Краща громадська ініціатива України”, що був започаткований у 2013 році Спілкою Громадські Ініціативи України. Головна ідея цього конкурсу – поширити інформацію про невеликі, але цікаві і важливі ініціатив у сфері активізації місцевих громад. Переможчі конкурсу обираються з історій, опублікованих у спеціальному розділі нашого сайту “Історії успіху”.

Завершить форум тематична дискусія «Успішна громадська ініціатива в Україні: критерії, показники, бачення» за участю Олени Урсу, ПРООН, Володимира Шейгуса, ІСАР «Єднання», Андрія Павловича, SALTO, Марини Албу,  Solidarity Fund PL. Дивіться онлайн! Час: 21 квітня, 14:30-16:00.

Долучайтеся до події Форуму на фейсбуці, підписуйтеся на сторінку Спілки ГІУ, заходьте на наш сайт http://ngonetwork.org.ua/ та знаходьте новини з форуму за хештегами #ГІУ та #форум_ГІУ.

До зустрічі!