Форум “Наукові Пікніки в кожному місті”

Початок: 25.05.2018 о 08:00
Закінчення: 27.05.2018 о 17:00
Адреса: проща Героїв Євромайдану, 4, Тернопіль, Україна
Місце: Театральний майдан

Телефон: +380673504852
E-mail: [email protected]

Завершено

альтернативні джерела енергії
Форум “Наукові Пікніки в кожному місті”

З 25 по 27 травня  Міністерство молоді та спорту та Центр Науки Тернополя проведуть форум “Наукові Пікніки в кожному місті”, який завершиться 6-ми Науковими Пікніками на театральному Майдані міста Тернополя

Наука для Вас не просто захоплення, а спосіб життя? Знаєте, що вона не тільки має вигляд формул, а й експериментів, дослідів спроб та помилок? Ви хочете, щоб наука була не тільки в обласних центрах, а і в маленьких містечках?  Тоді Вам саме до нас!

З 25 по 27 травня Міністерством молоді та спорту та Центр Науки Тернополя анонсує форум “Наукові пікніки в кожному місті”. Саме на ньому Ви матимете змогу дізнатися про всі аспекти організації пікніків, росту заходу та створення Центру Науки. Також на Вас чекають захопливі лекції, цікаві воркшопи та напрацювання в подальшої співпраці!

Зареєструватися на форум Ви можете до 20 травня тут.

А 27 травня з 13:00 по 17:00 усі жителі та гості міста Тернопіль матимуть унікальну можливість побачити та проексперементувати на театральному майдані з безліччю дивовижних дослідів!

На гостей чекає 40 міні лабораторій просто неба, винаходи молодих науковців, робототехніка, змагання дронів, запуск ракет, виверження вулканів та безліч дослідів повязаних з водою.    

Метою Наукових Пікніків є популяризація наук серед молоді та розвиток новітньої наукової еліти в Україні.

Зареєструвати команду чи стати волонтером 6-тих Наукових Пікніків можна зареєструватись ви можете до 20 травня тут.

Проект реалізується за підтримки: 
Міністерства молоді та спорту України, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської міської ради, Благодійного фонду «Агрохолдингу Мрія»,

У партнерстві з: 
Управлінням освіти та науки ТМР, Комунальної установи Тернопільської міської ради «Станція Юних Техніків», Тернопільского Національного Технічоного Університету, Галицького Коледжу, Тернопільского Національного Педагогічного Університету, Управління освіти ОДА.