Форум громадянського суспільства Донецької та Луганської областей «Долаємо виклики: громадянське суспільство в часи воєнного стану»

Початок: 30.05.2024 о 11:00
Закінчення: 30.05.2024 о 13:00
Адреса: платформа ZOOM, Україна
Місце: онлайн
ГО “Точка доступу” E-mail: [email protected]

Завершено

Оголошення Форум
Форум громадянського суспільства Донецької та Луганської областей «Долаємо виклики: громадянське суспільство в часи воєнного стану»

Запрошуємо вас взяти участь у Форумі громадянського суспільства Донецької та Луганської областей «Долаємо виклики: громадянське суспільство в часи воєнного стану». Захід стане не лише майданчиком для обговорення важливих тем, а й можливістю об’єднати зусилля для побудови майбутнього нашої країни. Подія збере представників та представниць інститутів громадянського суспільства, обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, ініціативних та волонтерських груп.  

На Форумі ми обговоримо не лише виклики, спричинені війною, а й досвід перетворення цих викликів на нові можливості. Кожен учасник та учасниця має унікальний досвід та мотивацію, які допоможуть знайти найбільш ефективні рішення. Ваша участь на Форумі буде неоціненним внеском у майбутнє України та підтримкою розвитку регіонів.

Серед спікерів – представники Донецької та Луганської військових адміністрацій, які розкажуть про громадянське суспільство областей під час воєнного стану, а також про те, як зараз відбувається залучення ОГС до розвитку громад та регіону. Представники та представниці релокованих інститутів громадянського суспільства розкажуть про свій досвід роботи у нових громадах та про те, як у часи війни не лише не втратити звʼязок, а й залишатися підтримкою, нести користь, будувати діалог та співпрацювати, сприяючи посиленню розвитку рідних громад Донеччини та Лучанщини. Також в рамках Форуму відбудеться модерована дискусія на тему «Потреби ОГС регіону для ефективної діяльності».

Ми віримо, що саме люди творять зміни та надихають змінюватися інших, а разом — всю країну на шляху до перемоги та побудови сильного демократичного суспільства. Відтак, на Форумі ми хочемо відзначити внесок громадянського суспільства у творенні та розбудові України.

Захід відбудеться 30 травня (четвер) з 11 до 13 години. На платформі зум. Посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам та учасницям. Посилання на реєстрацію (анкета відкрита до 29 травня). 

Подія відбудеться в рамках проєкту «Підтримка ОГС релокованих з Донецької та Луганської областей», який ГО «Точка Доступу» реалізує завдяки підтримці ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.