Форум динозаврів молодіжних центрів

Початок: 29.10.2021
Адреса: Львів,
Місце: уточнюється

Завершено

ФОРУМ_ЛЬВІВ_ДИНОЗАВРИ_Обкладинка
Форум динозаврів молодіжних центрів

Форум динозаврів молодіжних центрів – це захід, спрямований на розвиток мережі МЦ, підвищення якості молодіжної роботи та створення платформи для розвитку молодіжних центрів і просторів в Україні. 

Його ключове завдання – напрацювання пропозицій щодо формування державної політики в напрямі розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні. Таке під силу лише справжнім «динозаврам» та «динозавриням» молодіжної роботи!

У 2021 році було схвалено Закон України «Про основні засади молодіжної політики». На його виконання Мінмолодьспорт працює над розробкою ряду нормативно-правових актів щодо розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні, що пропонуються до затвердження у 2021 році.

Під час форуму учасники:

  • обговорять можливості для забезпечення сталого розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні;
  • долучаться до формування пропозицій до розроблених Мінмолодьспортом проєктів актів;
  •  поділяться власним баченням інших актів державної політики в напрямі розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні.

До участі запрошуються «динозаври» та «динозаврині» молодіжної політики:

  • центральних органів виконавчої влади;
  • профільних структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, які відповідають за розвиток молодіжної політики;
  • діючих молодіжних центрів (просторів) в Україні;
  • підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму та бібліотек, які прагнуть розвивати мережу молодіжних центрів та просторів в Україні.

Коли: 29 жовтня 2021 року до нашої ери 

Середовище проведення: старе як світ місто Львів

Встигніть зареєструватися до 10 жовтня 2021 року включно за посиланням.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд, проживання та харчування учасників.  

Захід ініційований Міністерством молоді та спорту України спільно з  управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр», Асоціацією молодіжних центрів України, громадською організацією «Форум розвитку громадянського суспільства», координаційною радою Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Робота відбувається за методикою Ради Європи CivicLab, в малих групах. Під час роботи використовується унікальна цифрова компонента із матрицею напрацювання ідей та пропозицій до нормативно-правових документів.

Контакти: тел.: (044) 284 30 26, е-mail: [email protected]

Чекаємо на Ваші реєстрації, рррррр!