Фінал. Відкритий мапатон: Digital Cherkasy

Початок: 29.11.2021 о 18:00
Закінчення: 29.11.2021 о 19:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

UNDP_мапатон(22)
Фінал. Відкритий мапатон: Digital Cherkasy

29 листопада відбудеться відкрита онлайн зустріч, присвячена фіналу Відкритого мапатону: Digital Cherkasy!

Запрошуються всі охочі! Бо нам є чим поділитись

На фінальній зустрічі 29 листопада о 18.00 — ми підведемо підсумки Мапатону, подивимось на реальні приклади впливу покращених даних на життя черкащан і оголосимо переможців!

Стрім зустрічі у Фейсбук буде доступний на сторінці ПРООН в Україні.

Нагадуємо, що Відкритий мапатон стартував 25 жовтня. За ці кілька тижнів сформувалася активна спільнота мапатонців/ок — редакторів/ок мап, які роблять доступними важливі геопросторові дані, покращують інформацію про туристичну Черкащину та показують доступні пішохідні об’єкти Черкас завдяки картографічним сервісам OpenStreetMap та Mapillary.

Уявіть, лише за два тижні в межах Мапатону зроблено понад 160 000 змін на мапі OSM та додано декілька тисяч актуальних фото Mapillary!

Мапа Черкащини поповнюється новими будівлями, велодоріжками, паркінгами, тротуарами, пандусами, пішохідними переходами, “лежачими поліцейськими”, зупинками…

Робота кипить — і наш Мапатон продовжено ще на тиждень, до 25 листопада. Учасники/ці з будь-якого куточка України все ще можуть приєднатися: https://bit.ly/OpenMapathon

Спілкуємось у координаційному телеграм-чаті https://t.me/openmapathon

Подія у facebook.

Відкритий мапатон: Digital Cherkasy організовують Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом із проєктним офісом Digital Cherkasy за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Партнери заходу – Черкаська міська рада та Черкаська обласна державна адміністрація.