Фестиваль соціально корисних ідей “Ідеї для суспільства”

Початок: 10.09.2017 о 11:00
Закінчення: 10.09.2017 о 17:00
Адреса: вул. Набережно-Лугова, 8, Київ,
Місце: простір IZOLYATSIA

Завершено

21077630_1448362788573669_5308461057122015875_n
Фестиваль соціально корисних ідей “Ідеї для суспільства”

Подія “Ідеї для суспільства” збирає цікавих людей, які прагнуть втілювати суспільно корисні ідеї в різних сферах життя. 

Місія “Ідеї для суспільства”: популяризувати суспільно корисні ідеї

10 вересня на базі платформи IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives відбудеться перший фестиваль соціально корисних ідей “Ідеї для суспільства”. Весь простір буде поділено на декілька зон: основний лекторій, простір для спілкування та дитяча зона.
Реєстрація на лекції тут
Реєстрація на майстер-класи тут.

Програма фестивалю:

11:00 – 11:10 Привітання від команди феста

11:10 – 12:00 Згуртування громади у відповідь на виклик
Спікер: Олександра Магурова, громадська активістка, волонтерка, радниця з питань ВПО Міністерства Соціальної Політики
Олександра розповість як привернути увагу до повсякденних проблем та згуртувати людей навколо рішення. А прикладом для цього буде громада одного багатоповерхового будинку, яка вирішила відкрити очі на буденні речі, які ніхто не помічає.

12:10 – 13:00 PR стратегія соціального проекту
Спікер: Олександр Тодорчук, громадський активіст, засновник UAnimals, засновник UAnimals , партнер Gres Todorchuk PR
Зоозахисна ініціатива UAnimals пропагує гуманне ставлення до тварин і виступає за заборону експлуатації звірів у сфері розваг. В розвинених кранах світу такий вид діяльності заборонений.
Олександ розповість про те, як привертати увагу публічності до соціальних проектів та заручатися підтримкою громадськості та лідерів думок на прикладі UAnimals.

13:10 – 14:00 Відкрите місто
Спікер: Тетяна Кабакова, співзасновниця туристичного проекту UA-Travels фотограф, веб-дизайнерка
UA-Travels – туристичний проект, збірка мандрівок та історій про цікаві подорожі Україною.
Тетяна розповість про популярізацію внутрішного туризму, формування спільноти однодумців, привернення уваги до історичної і культурної спадщини за допомогою авторських мандрівок, квестів, міських прогулянок та самостійних подорожей.

14:10 – 15:00 Адвокація ідеї у дії
Спікер: Анна Карашівська, співзасновниця Громадської ініціативи «Бути поруч»
ГІ «Бути поруч» – це батьки, які об’єдналися в громадську організацію, щоб відкрити двері дитячих реанімацій в Україні і нарешті зробити їх дружніми до дітей.
Анна розповість про виникнення проекту «Відкрита реанімація», який мав за мету відкрити двері реанімації до пацієнта, та історію його розвитку. Та шлях який пройшла ініціатива до його успішного втілення в життя. А саме залучення партнерів та переговори з органами влади. Проект «Відкрита реанімація» – це приклад співпраці активістів з владою та громадськістю, задля вирішення реальних проблем.

15:10 – 16:00 Публічні простори міста
Спікер: Катя Палюра, координаторка проекту ГО «Місто Сад», громадська активістка, ландшафтна дизайнерка
«Місто-сад» – проект, присвячений формуванню в Україні громадянського суспільства шляхом розвитку культури та публічних просторів.
Катя розповість про виникнення ініціативи «Місто-Сад»; про Сквер Небесної Сотні від відкриття до старту роботи в інших містах України. Як із звалища зробити сквер, який може стати майданчиком, де люди об’єднуються, шукають спільні рішення і працюють разом.

16:10 – 17:00 Згуртування громади з нуля
Спікер: Найля Ібрагімова, координатор фесту в м.Золоте, волонтер АКЦентру та ГО «Восток-СОС»
“ЗОЛОТЕ-ФЕСТ” – це фестиваль, який відбувся в 5 кілометрах від лінії бойових дій та у якому взяли участь більше 1000 осіб – дітей та дорослих з м Золоте, Луганської області. Фестиваль був організований за підтримки волонтерів на приватні пожертвування – опублікувавши пости в соціальних мережах за півтора місяці організаторам вдалося зібрати понад 30 тисяч гривень.
Найля розповість як один прифронтовій фестиваль розбудив депресивне вугільне місто Золоте, оживив занедбаний химерний парк та надихнув місцевих активістів на системну роботу з дітьми.

17:10 – 18:00 Соціальне підприємництво в реаліях
Спікер: Анна Грищенко, засновник-координатор благодійного магазину «Ласка»
Благодійний магазин «Ласка» – це один з найуспішніших прикладів «доброго» бізнесу в Україні. Ідея проста – одні люди безоплатно приносять щось в магазин, інші це щось купують. Виручені гроші, за вирахуванням витрат на утримання магазину, йдуть на благодійність.
Анна розповість про те, як спонукати людей інвестувати у благодійність. Також, ви почуєте про старт ідеї: як збирали кошти, заручалися партнерською підтримкою, розповідали про свою ідею.

18:10 – 19:00 Відкритий мікрофон
Короткі презентації цікавих соціальних проектів та ідей для суспільства.

Зона майстер- класів:

13:00-13:45 – МК з фотобутафорії відкритий для всіх від 8 років
14:00-15:00 – МК з роботехніки відкритий для всіх від 6 років
14:00-15:00 – МК з чистопису відкритий для всіх від 10 років
14:00-15:30 – МК з виготовлення штучних квітів відкритий для всіх від 8 років
15:00-16:30 – МК з 3Д моделювання відкритий для всіх від 7 років

Філософія фестивалю

Ми віримо, що хоча кожна людина – це окремий острів в океані, але у всіх спільна основа. Простір, де ми живемо, люди, які нас оточують, природа тощо – це в певній мірі результат нашої діяльності або бездіяльності. У нашій діяльності ми відштовхуємося від того, як грамотно конвертувати природнє бажання людини бути корисним для спільноти у суспільно-корисні проекти.
Ми також закликаємо учасників, спікерів та організаторів до відкритого спілкування і весело та з користю провести час. 

Ідея проведення “Ідеї для суспільства” належить ГО Крим_ SOS та організовується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Подія у facebook.