Фактор Черчилля: Людина, котра змінила історію

Початок: 16.09.2022 о 14:00
Закінчення: 16.09.2022 о 15:30
Адреса: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку, Кропивницький,
Місце: освітньо-культурний простір "Гончаренко центр"

Завершено

Хедер-Червоний
Фактор Черчилля: Людина, котра змінила історію

Сер Вінстон Черчилль — один із найвпливовіших людей в британській та світовій історії. Він двічі був прем’єр-міністром Сполученого Королівства і його вважають одним із найвидатніших лідерів воєнного часу 20-го століття. Не обмежуючись державною і політичною діяльністю, Черчилль також був офіцером у британській армії, істориком, письменником і художником.

Більше про Вінстона Черчилля та його вплив у тому числі на Україну дізнавайтеся під час лекції, котру проведе у п’ятницю 16-го вересня історик Сергій Мілютін. Лекція відбудеться в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” у місті Кропивницький. Лекція почнеться о 14.00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх – вхід збоку (для орієнтиру – на першому поверсі цієї будівлі “Сушімастер”).

Запрошуємо шанувальників та шанувальниць історії долучатися до спільного проєкту, що його втілюють Регіональний центр наукових досліджень та Кропивницький Гончаренко центр. У рамках проекту раз чи двічі на місяць буде проходити “Історичний лекторій”.

Щоб організатори знали, скількох людей очікувати, заповніть, будь ласка, анкету, і без нагадувань приходьте у вказаний день та час. Всі освітні програми у мережі Гончаренко центрів безкоштовні! У разі настання повітряної тривоги заняття у Кропивницькому центрі припиняється, і ви можете самостійно піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки (у готелі “Рейкарц” чи на фабриці “Зорянка”). Дітей та підлітків ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!