Менторська програма для запорізьких підприємиць

Початок: 22.09.2019 о 08:00
Закінчення: 27.10.2019 о 17:00
Адреса: вул. Матросова, 23, Запоріжжя, Запорізька,
Місце: Коворкінг-центр «Business Women’s Space»
ЗГО «Центр розвитку кар’єри «Професіонали»
Телефон: +380999548090
E-mail: [email protected]

Завершено

консультації
Менторська програма для запорізьких підприємиць

 

Запрошуємо підприємців-початківців, власників/власниць мікро- та малого бізнесу взяти участь у програмі менторської підтримки та отримати консультації експертів з фінансових, юридичних питань ведення бізнесу, маркетингу, роботи з персоналом, бізнес-планування, бізнес-моделювання тощо.

Як показує досвід діючих підприємців, шлях до успіху полягає в тому, аби правильно, грамотно та професійно розвивати свою справу.

Саме тому ми пропонуємо задати питання експертам та власникам діючого бізнесу – як розпочати власну справу, протестувати бізнес-ідею на життєздатність, як масштабувати свій бізнес, просувати продукти/послуги, як зареєструвати підприємництво та вести облік, як та коли сплачувати податки, яку систему оподаткування обрати, як мотивувати персонал, та багато-багато інших.

Коли?
Протягом вересня-жовтня 2019 р. Бажана дата та час обирається учасниками/учасницями та узгоджується з консультантом/експертом.

Де?
Коворкінг-центр “BW Space” – вул. Матросова, 23

Умови участі: мотиваційний внесок 100 грн.

Реєстрація – за посиланням: http://bit.ly/2m9nIP9

Питання організаторам можна задати за тел. 0999548090, або в директ чи телеграм @bwspacezp.

Консультації відбуватимуться в рамках проекту «Business Women’s Space» – коворкінг-центр підтримки соціальних інновацій, жіночого підприємництва та стартап-кампаній» реалізується ЗГО «Центр розвитку кар’єри «Професіонали»» в партнерстві з громадською організацією «Українське жіноцтво» в рамках «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м.Запоріжжі на 2017-2021 роки» за фінансування Фонду підтримки малого і середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. (Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті: www.pleddg.org.ua).