Експериментальний семінар із запровадження антикорупційної методології «Острови доброчесності»

Початок: 23.01.2019 о 11:00
Закінчення: 24.01.2019 о 17:00
Адреса: (Другий поверх ЦНАПу), Новопсков, Луганська, Україна
Місце: Громадський простір

Завершено

cq5dam.web.1280.1280
Експериментальний семінар із запровадження антикорупційної методології «Острови доброчесності»

У середу, 23 січня 2019 року, у Новопскові Луганської області розпочнеться дводенний експериментальний семінар із поширення методології «Острови доброчесності: розбудова системи доброчесності та запобігання корупції у місцевих органах влади», за підтримки Програми розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (ПРООН) та Європейського Союзу (ЄС) в межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Учасники семінару дізнаються про ключові принципи запобігання корупції, успішні міжнародні кейси з боротьби проти корупційних схем, а також проаналізують діяльність органів місцевого самоврядування у Новопсковській селищній ОТГ на предмет потенційних корупційних ризиків. На семінарі будуть присутні міжнародні ментори, які брали безпосередню участь у розробці методології.

Запрошуємо представників ЗМІ:

Що?

Семінар з поширення методології «Острови доброчесності» у Новопскові

Коли?

23 січня 2019 року об 11:00

Де?

Громадський простір (2-й поверх приміщення ЦНАПу), селище Новопсков, Луганська область

Учасники:

Олексій Солдатенко, сертифікований тренер із поширення методології «Острови доброчесності»

Ірина Солдатенко, сертифікована тренерка з поширення методології «Острови доброчесності»

Олівія Бачу, міжнародна менторка, фасилітаторка методології «Острови доброчесності»

Вадим Гаєв, голова Новопсковської селищної ради, голова Новопсковської селищної ОТГ

Віктор Мунтяну, керівник Програми з відновлення та розбудови миру, ПРООН

 

Під час проведення семінару, учасники будуть дистанційно комунікувати зі співавторкою методології «Острови доброчесності», міжнародною менторкою Анною Васілаче, яка буде задіяна в проведенні семінару-експерименту в якості міжнародного консультанта. Методологія «Острови доброчесності» розроблена за фінансової підтримки МЗС Румунії, Румунської Агенції Міжнародного Розвитку (RoAid) та Програми розвитку ООН (UNDP).

Акредитація ЗМІ:

Просимо заповнити онлайн-форму: https://goo.gl/forms/fcXvAFwc4mnGkbS13
Максим Кицюк, спеціаліст з комунікацій, ПРООН, [email protected] або +380635761839

Довідкова інформація:

Програма ООН із відновлення та розбудови миру спрямована на забезпечення пріоритетних потреб у східній Україні після спалаху конфлікту навесні 2014 року. Мета програми – зміцнити безпеку в громадах та соціальну згуртованість, підтримати економічне відновлення громад, які постраждали від конфлікту, а також сприяти подальшій реалізації реформ децентралізації й охорони здоров’я на підконтрольних українському уряду територіях Донецької та Луганської областей.

Програму реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд народонаселення ООН і Продовольча та сільськогосподарська організація.

Програму підтримують дев’ять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії. Загальний бюджет на 2019-2022 роки становить понад 50 млн доларів США.

Посилання на оригінал статті