Експерт із Британії розповість українцям, як залучати кошти на соціальні проекти

Початок: 20.06.2019 о 18:30
Закінчення: 20.06.2019 о 20:00
Адреса: вул. Велика Васильківська, 5, поверх 5, Київ,
Місце: простір FEDORIV Hub

Завершено

c15afb38-771b-11e9-bf28-5254a2021b2b
Експерт із Британії розповість українцям, як залучати кошти на соціальні проекти

У червні, на запрошення Українського католицького університету, в Україну вперше завітає з лекцією британський тренер із фандрейзингу і лідерства Стівен Джордж. 

Понад 35 років він допомагає лідерам некомерційних організацій світу ставати кращими фандрейзерами. У Києві Стівен поділиться успішним досвідом Британії та США і навчить учасників, як залучати більше коштів та будувати довгострокову комунікацію з доброчинцями.

«Мій досвід у фандрейзингу більший, ніж вік незалежної України. Але ви маєте дійсно сильну історію, яка природно рухає ваше суспільство до добрих справ. Британія ж не мала таких злетів і падінь протягом багатьох років, і нам доводилося вигадувати інновації, щоб розвивати культуру благодійності, — розповідає Стівен Джордж. Я розкажу, як працюють ці техніки і як ми за перший рік акції зібрали 55 мільйонів фунтів стерлінгів для дітей, що потерпають від насилля. І головне — чому ці техніки не працюють, якщо ти поганий лідер».

На лекції про те, як залучити гроші в некомерційні організації та стати лідером із фандрейзингу, Стівен Джордж розповість:

  • як у Британії протягом 700 років формувалися законодавча база і культура благодійності, та що варто перейняти Україні;
  • про успішні кейси фандрейзингу, які вплинули на історію країни;
  • 7 основних принципів, як стати кращим фандрейзером і водночас кращим лідером;
  • як пояснити донорам та організаціям, навіщо допомагати і давати гроші;
  • що таке donor experience, як піклуватися про доброчинців та будувати тривалі стосунки з донорами. 

«Ця подія допоможе представникам некомерційного сектора та всім, хто прагне змінити світ, прокачати себе у фандрейзингу, перейняти міжнародний досвід та вирватися із локального контексту, — стверджує Марія Артеменко, засновниця Центру розвитку благодійності, кураторка програми Управління благодійними фондами УКУ. — Ми маємо навчатися у найкращих, щоб ставати професіоналами, бути ефективнішими і масштабувати зміни. У нас важлива місія: перетворити всі сили, час, гроші, енергію, які люди вкладають у благодійність, на реальний вплив».

Зустріч зі Стівеном буде цікавою для керівників і волонтерів соціальних проектів, благодійних фондів і громадських організацій; КСВ-фахівців; власників відповідального бізнесу і всіх, хто прагне змінити світ. 

Відкрита лекція Стівена Джорджа пройде 20 червня о 18:30 у FEDORIV Hub (вул. Велика Васильківська, 5, поверх 5) за підтримки Українського католицького університету та Центру розвитку благодійності.

«УКУ формує фандрейзингову культуру в Україні власним прикладом. Без державного фінансування університет розвиває освітні програми, насамперед, завдяки допомозі благодійників. Ми поширюємо найкращі фандрейзингові практики, запрошуючи відомих експертів із Західної Європи та США. Одним із них є британський тренер і консультант із фандрейзингу та лідерства Стівен Джордж», — коментує директор Київського центру УКУ Оксана Кулаковська. 

Квитки за посиланням.


Стівен Джордж — міжнародний тренер із фандрейзингу і лідерства. Понад 35 років працює у некомерційному секторі, зокрема в UNICEF, у британській благодійній організації, що займається правами людей з інвалідністю (Scope), захистом дітей від насилля (NSPCC), підтримкою людей, хворих на рак (Maggie’s). Керує програмою лідерства у фандрейзингу і є віце-головою Інституту фандрейзингу у Великій Британії.