Дискусія “Створення політики на основі фактів — оцінки економічного впливу потенційних угод про вільну торгівлю України”

Початок: 18.11.2021 о 15:00
Закінчення: 18.11.2021 о 17:00
Адреса: Україна,
Місце: Онлайн

Завершено

анонс туніс 18 листопада
Дискусія “Створення політики на основі фактів — оцінки економічного впливу потенційних угод про вільну торгівлю України”

Міністерство економіки України, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій запрошують на публічну дискусію «Створення політики на основі фактів — оцінки економічного впливу потенційних угод про вільну торгівлю України», яка відбудеться 18 листопада 2021 року о 15:00 – 17:00.

Під час заходу експерти представлять оцінки наслідків лібералізації торгівлі товарами та послугами з Єгиптом, Йорданією і Тунісом як для економіки України в цілому, так і для окремих галузей. Дослідження містить всебічний огляд торговельного режиму та тенденцій партнерів і необхідну інформацію для формування позиції щодо переговорного процесу та підготовки до відкриття нових ринків.

Презентація базуватиметься на результатах економічного моделювання впливу потенційних майбутніх угоди про вільну торгівлю між Україною та Єгиптом, Йорданією та Тунісом, проведеного дослідницькою командою Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Аналіз проведено за допомогою прикладної моделі загальної рівноваги України, розробленої у 2020 році командою ІЕД за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Модератор: Ігор БУРАКОВСЬКИЙ, Голова Правління ІЕД 

Спікери:

  • Юлія СВИРИДЕНКО, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України
  • Ігор ЖОВКВА, Заступник Керівника Офісу Президента України (очікується)
  • Тарас КАЧКА, заступник Міністра економіки– торговельний представник України
  • Сюзан КУТОР, в.о. директора місії USAID в Україні та Білорусі
  • Вероніка МОВЧАН, директорка з наукової роботи ІЕД

Захід відбудеться 18 листопада 2021 року з 15:00 до 17:00.

Платформа: Zoom.

Для доступу в Zoom, будь ласка, зареєструйтеся тут

Просимо зареєструватися до 18:00 17 листопада. Посилання для доступу буде надіслано на вказану електронну адресу під час реєстрації.

Робочі мови заходу: англійська/українська (здійснюватиметься синхронний переклад).