Як ми можемо боротися з расизмом у Європі? І як молодь може відігравати роль в антирасистській роботі та політиці ЄС?
Напередодні виборів в ЄС у 2024 році ми хочемо розпочати дискусію між громадянським суспільством і політиками в Європейському Парламенті про те, як ми можемо побудувати об’єднану Європу без расизму.
Що? Дискусія про те, як посилити антирасистську роботу в Європі відбудеться 21 березня, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації.
Хто? Молоді люди з України та Швеції, які представляють правозахисну організацію “IM Sweden” та громадську організацію “СТАН”, а також члени Європейського парламенту Alice Bah Kuhnke (Greens/EFA) та Abir Al-Sahlani (Renew).
Коли? 19:00 – 20:30 за Київським часом (18.00-19.30 за CET), 21 березня 2023 року.
Як? Ви матимете можливість взяти участь у дискусії та поставити запитання молодіжним лідер(к)ам та депутатам Європарламенту. Реєстрація на сторінці події.
Захід організований міжнародною організацією “IM Sweden” та громадською організацією “СТАН” разом зі спільнотою together.eu у Швеції. Україну на заході представить Юлія Любич та Ярослав Мінкін від організації “СТАН”, що ініціює солідарні дії на підтримку розмаїття в більшості регіонів країни починаючи з 2012 року.
Щороку в березні відбувались заходи, що пропагували рівність між людьми, культурне розмаїття. В школах, бібліотеках, на вулиці, у кімнаті перед аматорською камерою, навіть на футбольному полі учасники та учасниці освітніх та мистецьких подій виступили за європейські цінності в Україні, проти упереджень і дискримінації.
Як відбувалися солідарні дії в Україні:
День толерантності в Івано-Франківську
Біляна Салаватова: Допомагати ромсій громаді – мій життєвий пріоритет
“Поліфонія культурного різноманіття”
Режисер Антон Романов змінив колір обличчя, щоб поспілкуватися з українцями про расизм