Дискусія “Порушення прав людей, які живуть із наркозалежністю: шляхи вирішення проблем в умовах коронакризи”

Початок: 09.12.2020 о 14:30
Закінчення: 09.12.2020 о 16:30
Адреса:
Місце: онлайн
МБФ “Альянс громадського здоров’я”
Телефон: Тел.: +380 44 490 5485

Завершено

fb
Дискусія “Порушення прав людей, які живуть із наркозалежністю: шляхи вирішення проблем в умовах коронакризи”

Напередодні річниці підписання Загальної декларації прав людини, яку світ відзначає 10 грудня, запрошуємо приєднатися до дискусії «Порушення прав людей, які живуть із наркозалежністю: шляхи вирішення проблем в умовах коронакризи”. Захід відбудеться 9 грудня 2020 року (початок трансляції о 14:30 на ФБ-сторінці Альянсу).

Дискусія, організована Альянсом громадського здоров’я, має на меті підвищити поінформованість та обізнаність суспільства про порушення прав наркозалежних людей, а також привернути увагу ЗМІ до проблем, із якими постійно стикаються близько 300 тис. українців.

Спікери та спікерки:
Антон Басенко — керівник проєкту PITCH (МБФ «Альянс громадського здоров’я»), громадський активіст, лідер спільноти людей, які живуть із наркозалежністю.
Тетяна Лебедь — голова правління БФ “Надія та Довіра”, директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”.
Анастасія Цюрик — випускниця “Школи лідерства PITCH”, параюристка ВБО “Конвіктус Україна”.

Будемо говорити про систематичні труднощі з доступом до медичних послуг, відмови у лікуванні, перевищення службових повноважень різними гілками виконавчої влади, наприклад, правоохоронними структурами, обговоримо питання стигми і дискримінації.

Також під час заходу будуть оголошені переможці/ниці Всеукраїнського конкурсу для медіа «Наркополітика України в умовах коронавірусу: проблеми та шляхи їх вирішення».

Дискусія “Порушення прав людей, які живуть із наркозалежністю: шляхи вирішення проблем в умовах коронакризи” відбувається в рамках проєктів “Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ” (PITCH) і “Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції шляхом надання універсального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, розширення доказово обґрунтованої профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, створення життєздатних і стабільних систем охорони здоров’я” (реалізується за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією).

Додаткова інформація: [email protected] (Наталія Кравчук).