Дискусія «Кінець епохи безвідповідальності» про екологічний бізнес

Початок: 11.12.2020 о 12:00
Закінчення: 11.12.2020 о 16:00
Адреса: Україна
Місце: онлайн

Завершено

обкладинка
Дискусія «Кінець епохи безвідповідальності» про екологічний бізнес

Громадська організація «Беззайве» проведе три безкоштовні онлайн-дискусії «Кінець епохи безвідповідальності». На них екоактивісти, власники бізнесу, політики та інвестори обговорять, як бізнесу стати на шлях ековідповідальності та як це може вплинути на його майбутнє.

Темами дискусії будуть перехід на сталі бізнес-моделі, переробка виробничих відходів та ековідповідальність як тренд.

«Український бізнес відстає від світових «зелених» трендів. І поки ми не доб’ємося від нього ековідповідальності, уся наша турбота про довкілля – сортування сміття, економія води, відмова від пластику тощо – буде малоефективною. Тому ми вирішили зібрати представників бізнесу та екоактивістів на дискусії. Будемо говорити, як українським бізнесменам стати на «зелений» шлях», – засновниця «Беззайве» Яна Червінська.

Серед спікерів заходу – голова правління «Мережі Глобального Договору ООН» в Україні Тетяна Сахарук, засновниця першої української zero waste-компанії Ozero Анна Понікарчук, координаторка ЦУМ зі сталого розвитку Соня Набока, народні депутатки України Леся Василенко та Марія Мезенцева, голова sustainability-відділу Ukrainian Fashion Week Дар’я Марусик та інші.

На заході також презентують книжку про відповідальне споживання «Кінець епохи потре*блядства» від «Українського інституту майбутнього». Половину коштів з її продажу виділять на перший міський компостер, що встановлять у центрі Києва.

Трансляція заходу відбудеться на фейсбуці.

Беззайве – громадська організація, яка популяризує свідоме споживання, скорочення відходів та зменшення шкоди для довкілля. Заснована у 2019 році дизайнеркою Яною Червінською.