ГО «Вектор прав людини» запрошує на дискусію “Чим можуть бути корисними одне одному прес-служби судів та правозахисники?”

Початок: 10.12.2018 о 10:00
Закінчення: 10.12.2018 о 11:30
Адреса: вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна
Місце: Готель Русь
ГО “Вектор прав людини”
Телефон: 38 (093) 684-59-79
E-mail: [email protected]

Завершено

Facebook 0412
ГО «Вектор прав людини» запрошує на дискусію “Чим можуть бути корисними одне одному прес-служби судів та правозахисники?”

ГО «Вектор прав людини» запрошує на дискусію “Чим можуть бути корисними одне одному прес-служби судів та правозахисники?”.

Дискусія покликана знайти відповіді на найбільш актуальні питання:

— як зробити суд більш відкритим та публічним для громадськості?

— як співпрацювати та налагодити ефективну комунікацію з прес-службами судів?

— щодо чого може давати коментарі суддя-спікер, прес-секретар суду?

— чим можуть бути корисні онлайн судові трансляції?

З 2013 року в Україні розпочався процес становлення прес-служб судів. За п’ять років у різних судах встановилась різна практика. Наразі активно обговорюється питання створення єдиної моделі їх функціонування. У цьому процесі нам вбачається дуже важливим почути думку саме представників та представниць комунікативної команди судів, з одного боку, з іншого — позицію правозахисників. Тому ідеї, висловлені в обговоренні, будуть використані при підготовці рекомендацій та розробці типових документів, які регулюють діяльність прес-служб судів задля усунення виявлених проблем і покращення комунікації.

Захід відбудеться 10 грудня, тривалість близько 1,5 години.

Початок о 10:00.

Початок реєстрації о 9:30

Місце проведення: м. Київ, вул. Госпітальна, 4 (готель Русь).

Дискусія ініціюється для адвокатів, правозахисників, представників апарату судів та суддів, представників Вищої ради правосуддя, Ради суддів України, Національної школи суддів України, Державної судової адміністрації України. Також будемо раді бачити всіх, кому не байдужа реформа прес-служб судів в Україні.

Модераторка дискусії — журналістка та блогерка Тетяна Микитенко, авторка проекту Рагу.лі, ведуча онлайн-проекту «Школа корупції» та «Агенція Медійної Безпеки».

Спікери:

Рибак Валерія, директорка ГО «Вектор прав людини», координаторка проекту «Суд людською мовою»;

Ірина Фролова, суддя Шевченківського районного суду міста Києва;

Ольга Півень, прес-секретар Шевченківського районного суду міста Києва.

Для участі просимо зареєструватися, заповнивши форму до 18:00, 6 грудня.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням. 

Логістичні деталі повідомимо після реєстрації всіх учасників.

У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до асистентки проектів ГО «Вектор прав людини» Марини Фурсенко за телефоном: +380 (93) 684–59–79 або за електронною адресою [email protected]

У річницю прийняття Загальної декларації прав людини Центр Громадянських Свобод проводить щорічну Національну правозахисну НеКонференцію. Це майданчик для публічних дискусій та обговорення суспільно важливих питань. Своїми думками учасники зможуть ділитися, приєднавшись до тематичних «майстерень», що організовуються різними громадськими організаціями, кожна з яких розкриває одну з наявних проблем у правозахисному русі.