Дискусія «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?» (Тернопіль)

Початок: 25.04.2017 о 13:00
Закінчення: 25.04.2017 о 17:00
Адреса: Бульвар Т.Шевченка, 9, ауд. 32, Тернопіль, Україна
Місце: Конференц-зал Центру Європейських Студій Тернопільського національного економічного університету

Завершено

Афіша1
Дискусія «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?» (Тернопіль)

 Представництво Європейського Союзу в  Україні запрошує взяти участь у  дискусійному клубі «Чи є місце молоді  України у Європейському просторі?»,  що відбудеться 25 квітня у Тернополі.  Захід розпочнеться о 13:00 за адресою  бул. Т. Шевченка, 9, ауд. 32 у  конференц-залі Центру європейських студій Тернопільського національного економічного університету.

Освіта в Європі – легко чи неймовірно для української молоді? Чи відповідає рівень знань та підготовки української молоді трендам глобального світу? Що обрати українському абітурієнту: їхати до Європи чи навчатися в Україні? На ці та багато інших актуальних питань дадуть відповіді наші експерти в ході зустрічі.

Спікери:

  • Володимир Кашицький, начальник відділу міжнародного співробітництва і туризму, заступник начальника Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради;
  • Романа Мисула, Начальник відділу міжнародних зв’язків Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, учасник програми Erasmus+ Staff Mobility;
  • Наталія Лагоцька, Кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Тернопільського національного економічного університету, заступник директора Тернопільської Бізнес Школи;
  • Ірина Струтинська, Кандидат економічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Директор Стартап-центру ТНТУ ім. І.Пулюя.

 Модератор: Ігор Процик, голова Правління ГО «Спілка Молодіжного Самоврядування»

Для участі у дискусійному клубі, зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs.

Дискусійний клуб проводиться в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України» який   спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України.

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону (044) 425 77 09 або пишіть на e-mail [email protected].

Проект «ЄС: вибір молодого покоління України” є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО “Фундація “Відкрите суспільство”. Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.