Дводенна програма “Жіночі освітні студії: майстерня депутатки”

Початок: 28.03.2020
Закінчення: 29.03.2020
Адреса: Чернігів,
Місце: буде повідомлено відібраним учасницям
E-mail: [email protected]

Завершено

тренінги навчання команда
Дводенна програма “Жіночі освітні студії: майстерня депутатки”

ГО “Українська жіноча демократична мережа” оголошує набір учасниць із Вінницької, Кіровоградської, Черкаської, Хмельницької та Чернігівської областей для навчання у дводенній програмі “Жіночі освітні студії: майстерня депутатки”, яка відбудеться 28-29 березня у Чернігові.

Ми прагнемо, щоб серед депутатів різних рівнів було більше жінок, саме тому створюємо підтримуюче середовище, де жінки можуть спілкуватися, обмінюватися корисними знайомствами, проектами, ділитися досвідом, успіхами, викликами депутатської діяльності  та вчитися, ставати кращими.

ЩО буде? Запрошуємо жінок, які планують брати участь у прийдешніх місцевих виборах, для участі у навчальній програмі  “Жіночі освітні студії: майстерня депутатки”.

Упродовж двох днів матимемо три насичені навчальні сесії, зокрема:

  • проаналізуємо новий виборчий кодекс, дослідимо, які можливості він надає жінкам та наскільки змінились шанси жінок до перемоги у виборах
  • розберемося у плануванні виборчої кампанії: формування штабу, виборчий фандрайзинг,
  • дізнаємося більше про депутатську діяльність та роботу в органах місцевого самоврядування
  • навчимося правильно будувати комунікаційні стратегії, розвивати особистий бренд та проводити комунікаційні кампанії, боротися із фейками та хейтерами

Наймотивованіші учасниці зможуть взяти участь у освітній поїздці до Чернівців.

ЯК взяти участь?

Аплікантки мають проживати у Вінницькій, Кіровоградській, Хмельницькій, Черкаській або Чернігівській областях, планувати брати участь у прийдешніх місцевих виборах та заповнити анкету.

Дедлайн подання 23.03.2020 о 00.00 (за київським часом)

Участь безкоштовна, організатори покривають проживання, харчування та роздаткові матеріали. Кошти на проїзд не відшкодовуються, учасниці його сплачують самостійно.

Програма “Жіночі освітні студії: майстерня депутатки”  реалізовується за підтримки IRI в Україні.