Другий онлайн-тренінг з сурдоперекладом «Вчимося застосовувати громадянські технології» для осіб з інвалідністю

Початок: 24.02.2022 о 14:00
Закінчення: 26.02.2022 о 17:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

тренінг онлайн вебінар
Другий онлайн-тренінг з сурдоперекладом «Вчимося застосовувати громадянські технології» для осіб з інвалідністю

Громадянські технології є трендом 2021 року. За ними майбутнє! Ці технології потрібні для залучення громадян, у тому числі людей з інвалідністю, для вирішення важливих соціальних питань, для спрощення комунікації між жителями та урядом. Ці технології дозволяють громадянам, зокрема людям з інвалідністю бути активними членами суспільства!

Але, спілкуючись з людьми з інвалідністю щодо використання громадянських технологій, ми зіштовхнулися з нерозумінням ними самого поняття «громадянська технологія». Багато людей з інвалідністю не вірить в те, що зможе застосовувати ці технології на практиці. Це відбувається через помилкову думку, що громадянські технології – це технології для працівників IT. Але це не так! Користуватись громадянськими технологіями можуть усі люди.

Саме тому, ГО «Соціальна інклюзія» у партнерстві з Вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені К. О. Тімірязєва за підтримки фінського фонду «Abilis» реалізовує проєкт «Участь людей з інвалідністю в прийнятті рішень у своїх громадах: вчимося застосовувати громадянські технології».

У рамках даного проєкту ГО «Соціальна інклюзія» відкриває другий набір 25 осіб з інвалідністю для навчання у першому онлайн-тренінгу «Вчимося застосовувати громадянські технології».

На практичних онлайн заняттях ви отримаєте:

  • інформацію про електронні петиції, громадський бюджет, краудсорсинг, краудфандинг, картування, електронне консультування,
  • практичні навички використання громадянських технологій та подолали бар’єр щодо їх використання,
  • менторську та кураторську підтримку, яка є необхідною для відпрацювання навичок використання інструментів civic tech людьми з інвалідністю,
  • доступні навчальні матеріали для інформування людей з інвалідністю, у тому числі людей з порушенням слуху про застосування громадянських технологій.

Дати проведення онлайн-тренінгу на платформі Zoom – 24, 25 та 26 лютого. Навчання буде відбуватися з 14 по 17 годину.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Запрошуємо Вас до реєстрації: тут.

Заповнити заявку можно до 22 лютого включно.

За довідками звертайтеся: [email protected] або (067)109-69-98, Олена Смірнова