Документальна вистава: “Я була тут, поки мене треба було…”

Початок: 24.01.2024 о 19:00
Закінчення: 24.01.2024 о 20:00
Адреса: платформа ZOOM,
Місце: онлайн

Завершено

На ФБ (1)
Документальна вистава: “Я була тут, поки мене треба було…”

Чим же так манить наших земляків далека країна в Південній Америці? Ще на початку ХХ століття тисячі наших людей поплили до Аргентини в пошуках кращої долі. Кілька хвиль еміграції породили про країну безліч історій. Часом вони сповнені пригод, а подеколи й небезпечних, адже у двох наших історіях з’являється револьвер. Часом це занадто заплутані історії, щоб їх переповісти, але ми спробуємо! А зараз пригадайте все те, що ви знаєте про Аргентину.

Виявляється, що громадянство цієї країни може отримати не лише дитина, народжена на цій землі, а й за власним бажанням батьків. Про це нам розповіла Яна, котра мріяла про Аргентину давно, й чия мрія врешті збулася. Тепер вона мешкає в Буенос-Айресі, в одному з найкрасивіших міст Південної Америки.

Залишився в цьому місті ще один наш герой – Михайло Марусяк, однак проти своєї волі.

Ще одна наша героїня знайшла тут своє кохання, а інша скоро стане пілотом літака.

Ці історії з іншого кінця світу ми зібрали для того, щоб наблизити до нас далеку Аргентину, в якій зараз літо і спека, пора відпусток та канікул. Ми покажемо вам країну, в якій теж живуть наші люди.

Тож мандруємо в країну чуттєвого танго з присмаком мате!

Дата: 24 січня 2024 року
Час проведення за часом України: 19:00
Час проведення за часом Аргентини: 14:00
Місце: онлайн-платформа ZOOM.
Зареєструватись можна за посиланням.

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Довідка. Проєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.