До Дня боротьби з торгівлею людьми в Запоріжжі проведуть інформаційну акцію

Початок: 30.07.2020 о 10:00
Закінчення: 30.07.2020 о 12:00
Адреса: вул. Тургенєва 29, Запоріжжя, Запорізька обл., Україна
Місце: Хаб "Платформа спільних дій"

Телефон: 050-807-66-30
E-mail: [email protected]

Завершено

егіда запоріжжя
До Дня боротьби з торгівлею людьми в Запоріжжі проведуть інформаційну акцію

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня всесвітнім Днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день не обходимо підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали постраждалими від цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

З метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, Україна приєднується до цієї акції ініціативою Міністерства соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Координатором проектів ОБСЄ в Україні шляхом проведення 30 липня у всіх областях України інформаційної акції.

Акція має на меті поінформувати громадян про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

В м. Запоріжжя 30 липня 2020 року в приміщенні хаба «Платформа спільних дій» з 10:00 до 11:30 відбудеться онлайн-презентація результатів соціологічного дослідження ставлення жителів Запорізької області до проблеми торгівлі людьми, проведеного соціологічною компанією Independent Researching Group.

Реєстрація до участі за посиланням: https://bit.ly/2P0YH40

До участі в акції залучено державні та недержавні інституції: Департамент соціального захисту населення ЗОДА, Департамент освіти і науки ЗОДА, Служба у справах дітей ЗОДА, ГУНП України в Запорізькій області, Управління патрульної поліції в м. Запоріжжя, Управління державної міграційної служби України у Запорізькій області, Головне територіальне управління юстиції у запорізькій області, Запорізький обласний/міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Запорізькій обласний центр зайнятості, Регіональний центр з надання вторинної правової допомоги, Радник з питань ВПО, інші державі установи та громадські організації.

Акцію ініційовано громадською правозахисною організацією «Егіда Запоріжжя», яка є виконавчим партнером Агенції ООН по міграції (Міжнародної організації з міграції) та впроваджує діяльність в Запорізькій області щодо протидії торгівлі людьми, проведення превентивних заходів щодо формування навичок безпечної міграційної поведінки, надання допомоги особам, в т.ч. дітям, постраждалим від торгівлі людьми.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
097-435-17-64, 095-245-30-88 Антоніна Шостак,
067-957-66-52, 050-807-66-30 Наталія Заїкіна