День відкритих дверей у Молодіжному домі: кличуть молодь та організації

Початок: 13.04.2023 о 16:30
Закінчення: 13.04.2023 о 20:00
Адреса:
Місце: офлайн і онлайн

Завершено

2061
День відкритих дверей у Молодіжному домі: кличуть молодь та організації

У Молодіжному домі в Києві тривають дні відкритих дверей — команда Українсько-данського молодіжного дому кличе знайомитись!

13 квітня з 16:30 до 20 усі охочі можуть прийти у Дім, аби познайомитися з командою та простором, обговорити ідеї та можливості співпраці. О 17 та о 19 відбудуться екскурсії з командою.

Можна буде долучитися й онлайн. Віртуальна екскурсія та спілкування заплановані на 19:00.

Щоб долучитися, потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Молодіжний дім — відкритий простір від Українсько-данського молодіжного дому, покликаний стати безпечним простором для єдності, різноманіття, реалізації ідей та демократичної участі. Команда планує, що Дім стане місцем зустрічі й об’єднання зусиль молоді нині та після Перемоги, діалогу з представниками влади, підсилення участі у побудові демократії, а також у створенні міжкультурних зв’язків і співпраці з данською молоддю. 

Всього він має 4 поверхи: останній призначений для офісу команди, інші ж будуть відкриті для зустрічей, участі й проведення заходів, навчання, творчості. Важливо, аби будь-яка активність була спрямована на молодь та її підтримку в ідеях, прагненнях до діалогу, активізму, реалізації суспільно важливих ініціатив. 

Нині триває пілотний етап. Команда завершує наповнення простору обладнанням, а також проводить зустрічі з молоддю й тими, хто працює з молоддю, аби обговорити її потреби й спільні можливості. Реєструйтеся на наступні за посиланням.

Історія Українсько-данського молодіжного дому розпочалася у 2020 році завдяки спільним зусиллям Данського інституту культури та Данської молодіжної ради і за підтримки Міністерства закордонних справ Данії. За цей час команді вдалося створити десятки офлайн і онлайн-проєктів для молоді й молодіжних ініціатив, що мали на меті дати необхідні знання, навички і спільноту, аби вони могли розвивати власні проєкти, долучатися до змін на місцях і залучати до цього інших.