Дебати в Київському регіоні щодо завдань різних аудиторій на реалізацію Угоди про асоціацію “Україна-ЄС”

Початок: 10.07.2018
Адреса: вул. Панаса Мирного, 28а, офіс 156, Київ, Україна
Місце: Київський відокремлений підрозділ Центру розвитку місцевого самоврядування
ГО “Аналітичний центр Аграрного союзу України”
Телефон: 063-422-69-49
E-mail: [email protected]

Завершено

1БанерКиев
Дебати в Київському регіоні щодо завдань різних аудиторій на реалізацію Угоди про асоціацію “Україна-ЄС”

У вівторок, 10 липня 2018 року в м. Київ, Аналітичний центр Аграрного союзу України проведе дебати щодо готовності, завдань та шляхів реалізації Угоди про асоціацію обласними радами, органами місцевого самоврядування, виробниками аграрної та харчової продукції. Обговорюватимуться сфери стандартизації, забезпечення безпеки та якості продуктів харчування, інноваційного розвитку підприємств та розвитку сільських територій.

Дебати проходитимуть за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Громадська синергія».

Запрошуємо:

Що?                 Дебати: «Чи готові державні органи влади виконати Угоду про асоціацію?»
Де?                   м. Київ, вул. Панаса Мирного, 28а, офіс 156
Коли?             10 липня 2018 року, 13:30-17:00
Учасники:     Представники державної влади, органів місцевого самоврядування, виробники аграрної та харчової продукції, у тому числі заступник Департаменту агропромислового розвитку Київської облдерджадміністрації Андрій Стефанович та директору Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Любімов

Акредитація:   Марина Мединська (063) 422 69 49, [email protected]

Інформація до дебатів: Аналітична нотатка про взаємозв‘язок  Глави 3, 4, 9 Розділу IV та Глави 17 Розділу V; Нотатка про зміст Глави 3 «Технічні бар‘єри у торгівлі» та завдання для цільових аудиторій, у тому числі для керівників сільгосппідприємств, на її виконання; Нотатка про зміст Глави 4 «Санітарні та фітосанітарні заходи» та завдання для цільових аудиторій, у тому числі для керівників сільгосппідприємств, на її виконання; Нотатка про зміст Глави 9 «Інтелектуальна власність» та завдання для цільових аудиторій, у тому числі для керівників сільгосппідприємств, на її виконання.

Довідкова інформація: дебати проходитимуть в рамках реалізації проекту «Дебати в регіонах щодо розвитку сільських територій в контексті Угоди про асоціацію», який виконує ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Проект сприяє реалізації Угоди про асоціацію України та ЄС, що набула чинності 1 вересня 2017 року, а саме положень Глави 3 «Технічні бар‘єри у торгівлі», Глави 4 «Санітарні та фітосанітарні заходи», Глави 9 «Інтелектуальна власність» Розділу IV «Торгівля і питання, пов‘язані з торгівлею» та Глави 17 «Сільське господарство та розвиток сільських територій» Розділу V «Економічне та галузеве співробітництво».