Cтратегії фандрейзингу і практика підготовки успішних грантових заявок

Початок: 07.11.2022 о 08:00
Закінчення: 10.11.2022 о 17:00
Адреса: Харків,
Місце: буде надіслано

Завершено

pexels-bongkarn-thanyakij-3787317
Cтратегії фандрейзингу і практика підготовки успішних грантових заявок

Ціль тренінгу – надання знань та навичок учасникам з питань формування ефективної фінансової стратегії організації, практики залучення коштів для реалізації проектів, формування навичок   розробоки успішних заявок на грантове фінансування та залучення фінансових ресурсів з інших джерел.

У рамках тренінгу учасники дізнаються про стратегію і тактику фінансування програм та проектів громадських організацій, про шляхи залучення коштів у свої проекти, навчаться працювати з донорськими організаціями, на практиці навчаться підготовці проектних заявок, дізнаються про особливості підготовки проектних заявок за вимогами різних донорских організацій.

Програма підготовлена для представників волонтерських ініціатив, громадських організацій та представників органів місцевого самоврядування.

Кожен учасник тренінгу отримає консультацію експертів при розробці конкретних проектних заявок на залучення грантових коштів.

Дати проведення: з 7 по 10 листопада.

Умови участі: безкоштовно
Форма участі: оффлайн м. Харків

Посилання на реєстрацію на навчальний курс та програму: тут.

 Час, місце та Програму заходу буде надіслано усім, хто зареєструвався

Захід проводиться в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО «Асоціація приватних роботодавців» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions

Контакт: [email protected], + 380503001947