Чому безбар’єрність – це сучасно

Початок: 16.07.2019 о 18:00
Закінчення: 16.07.2019 о 19:00
Адреса: вул. Матросова, 14, Дружківка, Донецька обл., Україна
Місце: платформа ініціатив "Халва хаб"
ГО “Нова Дружківка”
Телефон: +38 066 190-95-03
E-mail: [email protected]

Завершено

Bairamishyn_FB cover
Чому безбар’єрність – це сучасно

25 липня, о 18:00, на базі платформи ініціатив «Халва хаб» відбудеться зустріч з активістом та членом комітету доступності м. Покровськ – Віталієм Байрамшиним.

«Фізична доступність – це важлива складова сучасного життя. Вона має існувати не тільки для людей з інвалідністю, вона також важлива для інших маломобільних груп. Окрім того, необхідно розвивати відповідальне підприємництво, адже між двома закладами завжди виграє той, що є доступним», – каже Віталій Байрамшин.

Під час зустрічі Віталій поділиться власним досвідом роботи у комітеті доступності та розкаже про те, які є перепони в житті людини з інвалідністю та як їх долати. Також він розповість про своє спортивне життя, про змагання з настільного тенісу та про можливості, які перед ним відкрилися завдяки активному способу життя.

Це буде завершальна зустріч з обміну досвідом у питаннях  фізичної доступності міста у цього місяця. Більше інформації про попередні заходи за посиланням.

Зустріч відбудеться в рамках проекту «Оцінка фізичної доступності у Дружківці». Проведення аудиту доступності публічного простору у Дружківці стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном: 050-273-39-85, контактна особа – Світлана Агаджанян, піар-менеджерка ГО «Нова Дружківка».