Частування городиною та фрімаркет: львів’ян запрошують на “смачне” знайомство із простором “Розсадник”

Початок: 04.06.2022 о 16:00
Закінчення: 04.06.2022 о 19:00
Адреса: вул. Мушака, 58 (вхід з боку джерела "Паща лева"), Львів,
Місце: простір міського садівництва та городництва “Розсадник”

Завершено

photo_2022-06-02_10-55-32
Частування городиною та фрімаркет: львів’ян запрошують на “смачне” знайомство із простором “Розсадник”

Захід відбудеться цієї суботи, 4 червня, та буде благодійним. Пожертви скерують на потреби медичного батальйону “Госпітальєри” та розвиток простору.

Вже більше року у парку “Залізна вода” розбудовується простір міського садівництва та городництва “Розсадник”. Спільними зусиллями ініціативних організацій, небайдужих мешканців і міської влади вдалося розчистити територію, змайструвати на ній грядки та виростити перший врожай: редис, мізуну, шпинат, рукколу, кріп, мангольд і інші пряно-смакові трави.

“Ми раді цим першим плодам спільної діяльності, адже ще рік тому на цьому місці були купи сміття та чагарники з самосіву, а сьогодні тут збираються небайдужі люди. Вони надають простору нових сенсів, а простір допомагає їм хоча б трохи відволіктися від важких новин про війну”, – зазначає співкоординаторка проєкту Анжеліка Зозуля.

Простір міського садівництва та городництва “Розсадник” у травні. Фото – ГО “Плато”

Вже у суботу, 4 червня, львів’ян запрошують дізнатися більше про простір під час тематичної екскурсії та долучитися до куштування вирощеної тут городини. Також під час події відбудеться благодійний фрімаркет: усі охочі зможуть безкоштовно або за символічний внесок віддати та/або взяти рослини, біжутерію, книги, сезонний одяг. 

Подія триватиме з 16:00 до 19:00 за адресою вул. Мушака, 58 (вхід з боку джерела “Паща лева”). 

Усі пожертви будуть скеровані на потреби медичного батальйону “Госпітальєри” та на розвиток простору.