БУРтабір у Славутичі

Початок: 02.10.2021
Адреса: Славутич,
Місце: уточнюється
Будуємо Україну Разом

Завершено

бур
БУРтабір у Славутичі

З 2 по 10 жовтня у м. Славутич відбудеться волонтерський табір від Будуємо Україну Разом (БУР) в рамках програми “Мріємо та діємо”. 

БУР табір — це волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства. Він відбудеться в рамках програми “Мріємо та діємо”. 

У Славутичі з 2 по 10 жовтня відбудеться БУРтабір, де 20 молодих людей з різних куточків України допоможуть з ремонтом багатодітній сім’ї. Волонтерів та охочих долучитись також чекає насичена культурно-освітня програма протягом усього табору: кіноперегляд, презентація можливостей для молоді,тренінг та інші активності. 

Долучитись до БУРтабору можуть також місцеві волонтери заповнивши анкету.

Молодь може долучитись до 8 осінніх таборів заповнивши заявку на сайті: bur.lef.org.ua/volonteru 

Волонтером можливо стати ЛИШЕ досягнувши 16-ти років (до 18-ти – за письмовим дозволом від батьків). Проживання та харчування забезпечують організатори. Табори будуть проходити згідно профілактичних та карантинних рекомендацій МОЗ.

Будуємо Україну Разом — волонтерський рух української молоді. З 2014 БУР бере відповідальність за зміни в країні. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей. 

Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого.

Волонтерські табори БУР організовані за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.