БУР табір у смт.Борова

Початок: 23.10.2021 о 08:00
Закінчення: 31.10.2021 о 17:00
Адреса: БУР табір,
Місце: у Боровій
Будуємо Україну Разом

Завершено

БУРтур 2021 irex
БУР табір у смт.Борова

Волонтерський табір Будуємо Україну Разом у Боровій! 

З 23 по 31 жовтня відбудеться волонтерський табір від Будуємо Україну Разом (БУР) в рамках програми “Мріємо та діємо”.  

БУР табір — це волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства. Він відбудеться в рамках програми “Мріємо та діємо”. 

У Боровій пройде БУР табір, де 20 волонтерів з різних регіонів України долучаться до ремонту дитячих кімнат для двох багатодітних родин. Також під час табору буде створено мурал на фасаді будівлі майбутнього молодіжного центру за адресою: Борова, вулиця Миру, 19.

Долучитись до табору можуть також місцеві жителі заповнивши гугл форму:  https://form.typeform.com/to/a4DZc35P

Молодь може долучитись до 12 осінніх таборів, заповнивши заявку на сайті: bur.lef.org.ua/volonteru 

Волонтером можливо стати ЛИШЕ досягнувши 16-ти років (до 18-ти – за письмовим дозволом від батьків). Проживання та харчування забезпечують організатори. Табори будуть проходити згідно профілактичних та карантинних рекомендацій МОЗ. 

Будуємо Україну Разом — волонтерський рух української молоді. З 2014 БУР бере відповідальність за зміни в країні. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей. 

Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого. 

Волонтерські табори БУР організовані за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.