БУР-табір: потрібні волонтери для облаштуванням укриттів в Охтирці

Початок: 11.12.2022
Закінчення: 18.12.2022
Адреса: Сумщина,
Місце: уточнюється
ГО “Будуємо Україну Разом”
Телефон: +380636403574
E-mail: [email protected]

Завершено

photo_2022-12-06_15-41-37
БУР-табір: потрібні волонтери для облаштуванням укриттів в Охтирці

БУР спільно з місцевим молодіжним осередком запрошує бажаючих допомогти Охтирській громаді, що на Сумщині, в облаштуванні 5 укриттів. 

“У нас тут зібралися дуже крута команда місцевих активістів, яка радо ділиться власним досвідом. В молодіжному центрі є приставки, VR і багато всього іншого, тож у вільний від роботи час теж буде не нудно! Любителів поласувати порадують смачна запіканка, налисники та свіжозварена кава”, – ділиться кемп-лідерка Катерина. 

Після табору в п’ятьох багатоквартирних будинках з’явиться можливість перечекати повітряні тривоги з комфортом. 

На таборі буде інтернет та можливість підзарядитись, у разі відключення електроенергії, адже організатори подбали про генератор. 

Стань частиною волонтерської спільноти, та долучайся до будівництва нашої країни разом з БУР. 

Приєднатися до БУР-табору можуть всі охочі віком від 16 років. Для цього треба лише мати бажання та заповнити анкету за посиланням https://wkf.ms/3LBsLQ1 

Організатори забезпечують доїзд, проживання та харчування волонтерів. 

«Будуємо Україну Разом» – це громадська організація,  яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. 

БУР табір – це волонтерський табір в невеликих містах чи селах України, який з 2014 року залучає молодь до волонтерства. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для сімей, що цього потребують. БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого.